Dnia 18 grudnia 2019 roku Galeria "Neptun" wypełniła się laureatami naszych konkursów bożonarodzeniowych. Uroczystość rozpoczęły występy grup dancehallowych, a zakończyły życzenia świąteczne przekazane przez Dyrektora Grzegorza Ollera. A to, co działo się pomiędzy przyniosło wiele radości, satysfakcji, dumy i motywacji do udziału w innych konkursach wszystkim nagrodzonym. Zapraszamy do fotorelacji.  

Wyniki XXVIII Kociewskiego Konkursu Plastycznego na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Laureatom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 18 grudnia o godz. 12.00 do Galerii Neptun.

Odbiór szopek

07 styczeń 2019
Dział: Konkursy

ODBIÓR SZOPEK

Informujemy, że zakończyła się wystawa szopek. Można je odbierać z Ogniska Pracy Pozaszkolnej od dziś (07.01.18r.) do 18 stycznia 2019r. Po tym terminie ostatecznie szopki zostaną zniszczone.
Jeszcze raz dziękujemy za udział i prosimy o jak najszybszy odbiór.

XXVII Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową

 

Organizatorem konkursu jest Kociewskie Stowarzyszenie Edukacji i Kultury "Ognisko" oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim.

Konkurs zrealizowany przy współudziale finansowym Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim oraz Gminy Miejskiej Starogard Gdański

Nagrody ufundowali też Gmina Wiejska Starogard Gdański oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

 

Protokół obrad jury

W dniu 13.12.2018 roku komisja w składzie:

  • Mirosława Möller
  • Magdalena Haras
  • Józef Olszynka
  • Adam Haras
  • Grzegorz Oller
  • Anna Zwiernik – sekretarz

 

dokonała oceny 101 prac nadesłanych na konkurs w 2018 roku i ustaliła co następuje:

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – prace indywidualne

Nagrody:

I nagroda        LUCY RADOMSKA i FILIP PODOLSKI – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” (op. Monika Nowicka i Daria Borowska)

II nagroda       KACPER BANASIAK – Publiczne Przedszkole w Pinczynie (op. Dominik Cherek)

III nagroda      LAURA TRZOSKA – MPP nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Sadowska)

Wyróżnienia

- BIANKA GRZMIEL - Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Zofia Gromowska, Katarzyna Trojanowska, Bożena Danecka)

- WIKTORIA WITKOWSKA - Publiczne Przedszkole w Pinczynie (op. Grażyna Pellowska)

- SZYMON BŁAZIKOWSKI - MPP nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Sywula, Emilia Poziemska)

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – prace grupowe

Nagrody:

I nagroda         Grupa „Jeżyki”  – MPP nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Waszińska i Kamila Olżyńska)

II nagroda       Grupa „Muchomorki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Patrycja Szczygelska)

III nagroda     Grupa „Motylki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Anna Koszykowska i Dorota Wróbel)

Wyróżnienia

- Grupa „Biedronki” - MPP nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Truszkowska i Jolanta Lewandowska)

 

KATEGORIA KLASY I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Nagrody:

I nagroda        AGATA PRĄDZIŃSKA – OPP Starogard Gdański, (op. Piotr Tyborski)

II nagroda       ŁUKASZ DROBIŃSKI – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Szwoch)

III nagroda     KORNELIA KOSIANOWICZ - OPP Starogard Gdański, (op. Piotr Tyborski)

 

Wyróżnienia

- Maja Dalka, Karolina Kobiela, Nina Ceszlak, Barbara Gabriel – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Maria Krzywicka)

- ARKADIUSZ ZAKRZEWSKI – SP nr 1 w Tczewie (op. Iwona Irzyk)

- WERONIKA KIEDROWSKA – Nowa Wieś Rzeczna

- NATALIA FEISTER Z DZIADKIEM – SP nr 7 w Tczewie (op. Zofia Gromowska, Katarzyna Trojanowska, Bożena Danecka)

- ADRIAN WIŚNIEWSKI - SP nr 7 w Tczewie (op. Zofia Gromowska, Katarzyna Trojanowska, Bożena Danecka)

- KALINA FALIŃSKA – Starogard Gdański (op. Kinga Faleńska)

- BARTOSZ TYSZKA – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Sylwia Tyszka)

- MATEUSZ OWCZAREK – SP nr 2 w Nowem (op. Katarzyna Balewska)

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

I nagroda        MAJA NIEWIAROWSKA - SP nr 7 w Tczewie (op. Zofia Gromowska, Katarzyna Trojanowska, Bożena Danecka)

II nagroda       ROKSANA WĄSEWICZ – SP we Więckowach (op. Kryspin Karnat)

III nagroda     OLIWIA KIEDROWSKA – Nowa Wieś Rzeczna

Wyróżnienia

- IRENA ARMATOWSKA - SP nr 7 w Tczewie (op. Zofia Gromowska, Katarzyna Trojanowska, Bożena Danecka)

- ZUZANNA TRZOSKA – PSP w Brzeźnie Wielkim (op. Elżbieta Budzinska-Słupek)

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII-VIII ORAZ KLASY III SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Nagrody:

I nagroda        KONRAD TYBORSKI – Skórcz (op. Piotr Tyborski)

II nagroda       JULIA ŁANGOWSKA – ZSP w Kaliskach (op. Malwina Sikora)

Wyróżnienia

- PAULINA SZACHTA i JULIA GAWLIK – Starogard Gdański

 

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAJALNE

Nagrody:

I nagroda        WIKTORIA KOSIANOWICZ – OPP Starogard Gdański (op. Piotr Tyborski)

 

Wyróżnienia

-

 

KATEGORIA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Nagrody:

- Zespół edukacyjno-terapeutyczny, 9-13lat – SOSW w Malborku (op. Monika Snaza)

- Zespół edukacyjno-terapeutyczny, 14-17lat – SOSW w Malborku (op. Monika Snaza)

- PIOTR FANDREJEWSKI, ANNA KASICKA, WALDEMAR SOBISZ – SOSW w Starogardzie Gdańskim (op. Tomasz Cesarz)

- ZDZISŁAW TICHONOW – DPS w Rokocinie (Tomasz Bednarczyk)

- ANNA KASPEREK – SP nr 2 w Nowem (op. Anna Kania)

- BARBARA RUCZYŃSKA i STANISŁAW SKALSKI – DPS w Szpęgawsku (op. Eunika Szachta, Jacek Mokwa, Adrian Eliasz)

- MARIUSZ ŚLIWIŃSKI – DPS w Szpęgawsku (op. Eunika Szachta, Jacek Mokwa, Adrian Eliasz)

 

Wyróżnienia

- IZABELLA OSSOWSKA, STANISŁAW WNUK, JOANNA WOŁOSZCZUK, KRYSTYNIAN CZECH, HENRYK WENCKI – Środowiskowy Dom Samopomocy w Starogardzie Gdańskim (op. Adriana Szulc, Małgorzata Pełka)

- PIOTR KOWALSKI i JAN TELESIŃSKI - Środowiskowy Dom Samopomocy w Starogardzie Gdańskim (op. Gizela Pellowska)

- OLIWIA STOPA, ROKSANA BIELIŃSKA, RAFAŁ MALEK_PODJASKI, ARTUR SZUMAŁA, ALICJA GORNOWICZ, ALEKSANDA GORNOWICZ, TOMASZ PRĄDZYŃSKI – Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjny w Gminie Kaliska (op. Marta Muttke)

- BARTOSZ DZIEWIĄTKOWSKI, ADRIANNA SUCHOWICZ, NINA ŻYLIŃSKA, PAWEŁ ŻOŁĄDOWSKI - Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjny w Skarszewach (op. Paulina Babinek)

 

KATEGORIA DOROŚLI

Nagrody:

I nagroda        LESZEK BACZKOWSKI – Frank

II nagroda       TOMASZ BEDNARCZYK – Starogard Gdański

 

Wyróżnienia

- Rodzina SULAWIK – SP nr 7 w Tczewie

- JOANNA WITKOWSKA – Starogard Gdański

 

 

 Dziękujemy za udział i gratulujemy!!!

 

Szopki oglądać można w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim do 6 stycznia 2019r.

Szopki odbierać bedzie można z OPP od 8 do 18 stycznia 2019r.

 

Niebawem dołączymy galerię zdjęć nagrodzonych szpopek

Zapraszamy do udziału!!

 

regulamin oraz karta zgłoszenia w załączeniu!!

XXVI  Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową

Protokół obrad jury

 

W dniu 11.12.2017 roku komisja w składzie:

1) Magdalena Haras

2) Mirosława Möller

3) Adam Haras

4) Anna Zwiernik

5) Katarzyna Oller - sekretarz

dokonała oceny 98 prac nadesłanych na konkurs w 2017 roku i ustaliła co następuje:

 

GRAND PRIX KONKURSU - Jadwiga Jankowska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

Nagrody:

- Miejskie Przedszkole publiczne nr 8 „Bajeczka” w Starogardzie Gdańskim (op. Joanna Cybula)

- Kółko plastyczne „Mali Artyści” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach i Magdalena Ackerman)

- Kółko Plastyczne z Przedszkola Gminnego w Zblewie (op. Magdalena Urban)

- Grupa 5 z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 2 w Starogardzie Gdańskim (op. Dorota Cylman)

- Jurek Gornowicz – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Urszula Gornowicz)

- Jan Kajzer – Przedszkole Publiczne w Pinczynie

- Hubert Sprengel – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 10 w Starogardzie Gdańskim

- Kacper Banasiak – przedszkole Publiczne w Pinczynie

- Iga Olszowa – Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” (op. Irena Piotrzkowska)

Wyróżnienia

- Grupa „Motylki” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (o. Agnieszka Kamrowska i Małgorzata Nalezińska)

- Grupa „Motylki” Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Anna Koszykowska i Emilia Pasternak)

- Nina Wycinka – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach)

- Amelia Pasternak – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Anna Koszykowska)

- Eliza Cymanowska – Miejskie Przedszkole Punliczne nr 10 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Brucka i Monika Rodziewicz)

- Liliana Uhlenberg – Miejskie Przedszkole Publiczne  nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Alina Kurzyńska i Anna Synowiec)

- Jakub Jankowski – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Paczkowska)

 

KATEGORIA KLASY I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Nagrody:

I nagroda        Agnieszka Kulwińska – Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy

II nagroda       Szymon Kuśnierz – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gdańskim

III nagroda     Jan Andrzejczak - Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy

 

Wyróżnienia

- Michalina Toczek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim

- Jakub Bronk - Tczew

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

I nagroda        Marika Dahm, Magdalena Boniecka, Zuzanna Pomierska, Kamil Krzyżanowski, Alessio Klatt – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Tymawie (op. Grażyna Tomaszewicz)

II nagroda       Aleksandra Lembicz – Starogard Gdański (op. Anna Lembicz)

III nagroda     Julia Eggert – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie (op. Monika Maciejewska)

 

Wyróżnienia

- Klasa IV b – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach (op. Agnieszka Michalak)

 

 

KATEGORIA KLASY VII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I SZKOŁY GIMNAZJALNE

Nagrody:

I nagroda        Piotr Ciesielski – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie (op. Anna Wilczewska)

II nagroda       Kinga Szepler, Sebastian Stobiński, Filip Szkaut-Żytkowiak - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie (op. Anna Wilczewska)

III nagroda     Dominika Derdowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie (op. Monika Maciejewska)

 

Wyróżnienia

- Marta Przeperska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie (op. Monika Maciejewska)

 

 

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAJALNE

Nagrody:

I nagroda        Wiktoria Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

II nagroda       Karolina Pielecka – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie (op. Monika Burnicka)

Wyróżnienia

-

 

KATEGORIA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Nagrody:

- Ryszard Wiatrak i Sławomir Cybulski – Dom Pomocy Społecznej (op. Eunika Szachta)

- Laura Narel – Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Dominik Osmański - Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Monika Plata)

- Tadeusz Podlecki – Środowiskowy Dom Samopomocy MOPS w Starogardzie Gdańskim (op. Natalia Szynkowska)

- Piotr Miczek i Arkadiusz Zapotoczny – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Tomasz Cesarz)

- Maria Węclik i Michał Wróblewski – Dom Pomocy Społecznej w Szpęgawsku (op. Eunika Szachta)

- Zdzisław Tichonow, Jan Szreder, Adam Zabłocki – Dom Pomocy Społecznej w Rokocinie (op. Tomasz Bednarczyk)

- Kamila Maszka i Mateusz Paszek – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Tomasz Cesarz)

 

Wyróżnienia

- Jakub Breski - Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Kacper Tessmer i Artur Szulc - Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Czarnej Wodzie (op. Marta Kordys)

- Alicja i Aleksandra Gornowicz, Rafał Malek-Podjaski, Artur Szumała, Tomasz Prądzyński - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Gminie Kaliska (op. Marta Połom, Adriana Bławat, Paulina Rożek)

 

KATEGORIA DOROŚLI

Nagrody:

Leszek Baczkowski - Frank

 

Wszystkim dziękujemy za udział. Nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy na wręczanie nagród, które odbędzie się 19 grudnia 2017r. o godzinie 12.00.  w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim (obok fontanny i choinki) podczas wernisażu wystawy szopek i kartek bożonarodzeniowych. 

Zapraszamy do udziału w XXVI Kociewskim Konkursie Plastycznym na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową.

 

Dla kogo?

- kategorie: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, dorośli, odoby niepełnosprawne

- przace składać mozna indywidualnie i przez placówki

 

Termin składania prac - 4 grudnia 2017r.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zamieszczonym w załączeniu.

 

KONKURS REALIZOWANY PRZY WSPÓŁUDZIALE FINANSOWYM GMINY MIEJSKIEJ STAROGARD GDAŃSKI

ORAZ STAROSTWA POWIATOWEGO W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

Przedstawiamy laureatów konkursu na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 15 grudnia o godz.12.00 do Kościoła św. Wojciecha w Starogardzie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wychowankowie naszej placówki zdobyli nagrody w konkursach bożonarodzeniowych, organizowanych przez Kociewskie Stowarzyszenie Edukacji i Kultury "Ognisko", a należą do nich:

MICHAŁ PAUL- Grand Prix  XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kociewską Kartkę Pocztową o tematyce bożonarodzeniowej; nauczyciel OPP Magdalena Haras;

MARTA ZIELIŃSKA- wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kociewską Kartkę Pocztową o tematyce bożonarodzeniowej; nauczyciel OPP  Magdalena Haras ;

KAROLINA CISSEWSKA- wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kociewską Kartkę Pocztową o tematyce bożonarodzeniowej; nauczyciel OPP Magdalena Haras;

JADWIGA JANKOWSKA- I miejsce w kategorii klasy IV-VI szkół podstawowych XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Najciekawszą  Szopkę Bożonarodzeniową; nauczyciel OPP Piotr Tyborski;

WIKTORIA KOSIANOWICZ- I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Najciekawszą  Szopkę Bożonarodzeniową; nauczyciel OPP Piotr Tyborski;

Serdecznie gratulujemy naszym uczestnikom i ich nauczycielom.

XXIV Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty!!!

W dniu 02.12.2015 roku komisja w składzie:

1) Józef Olszynka

2) Adam Haras

3) Mirosława Möller

4) Ewa Landowska

5) Anna Zwiernik - sekretarz

dokonała oceny 61 prac nadesłanych na konkurs w 2015 roku i ustaliła co następuje:

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

Nagrody:

I miejsce         GRUPA IV „ŻABKI”– Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Truszkowska i Katarzyna Jasińska)

II miejsce        GRUPA RPZEDSZKOLNA „PSZCZÓŁKI” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Karolina Suszczewicz)

III miejsce       DZIECI Z KÓŁKA PLASTYCZNEGO – Miejskie Publiczne Przedszkole nr 8 „Bajeczka” w Starogardzie Gdańskim (op. Joanna Cybula)

III miejsce       GRUPA "PSZCZÓŁKI" - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Waszińska)

Wyróżnienia

- DOROTA NIEDZIELA – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Martyna Wiśniewska)

- AMELIA OSSOWSKA – Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach (op. Lucyna Bassara)

- NIKOLA WAŁASZEWSKA – Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach (op. Lucyna Bassara)

- GRUPA Z KÓŁKA PLASTYCZNEGO - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Martin)

KATEGORIA KLASY I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Nagrody:

I miejsce         Z. KACZMAREK, K.SPECHT, H. BLONKA, L. OPIELA, O. GWIZDAŁA, PORAZIK, A. CIESIELSKA, K. MILEWSKI, P. STOBBA 

                     Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach (op. Agnieszka Michalak)

II miejsce        OLIWIA KIEDROWSKA – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Joanna Kiedrowska, Sabina Fryszka)

III miejsce      JULIA SZULC – Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Tczewie (op. Mirosława Lech)

Wyróżnienia

- NATALIA BEDNAREK, ZOFIA GABRIEL, MAŁGORZATA GORCZYCA – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Maria Krzywicka)

- SANDRA SZACHTA,  KAROLINA KOTLICKA, MATEUSZ SZYSZKOWSKI – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie (op. Karolina Szachta)

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

I miejsce         MATEUSZ BONIN, MARCIN MURAWSKI, NATALIA MAGRIAN, IGOR LUBIŃSKI, ALICJA KLIMEK, BIANKA DAHM, WERONIKA   

                       DRZEWIECKA, PAWEŁ CICHAŃSKI

                      Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Tymawie (op. Grażyna Tomaszewicz)

I miejsce         JADWIGA JANKOWSKA – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

Wyróżnienia

- MARTA ZIEMANN – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Anna Ziemann)

- ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Elwira Andraszewicz)

 

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE

Nagrody:

Nie przyznano

Wyróżnienia

- OSKAR DRÓŻDŻ i MACIEJ DĄBEK – Gimnazjum nr 2 w Tczewie (op. Anna Wilczewska)

- EMILIA WILCZEWSKA i MARTYNA PALONKA - Gimnazjum nr 2 w Tczewie (op. Anna Wilczewska)

 

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAJALNE

Nagrody:

I miejsce         WIKTORIA KOSIANOWICZ – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

Wyróżnienia

Nie przyznano

 

KATEGORIA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Nagrody:

I miejsce         JAKUB BREJSKI – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Marcin Łankowski)

II miejsce       GRUPA „RADOŚNI” Z. DOROSZUK, P. GÓRNOWICZ, B. ZALEWSKI,  ZYWICKI, K. DELEWSKI, A. GROTH, D. MURACH,

                      M. KARLIŃSKI, SCHÜTTZMANN – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kaliskach (op. Daria Kujawska i Leszek Baczkowski)

III miejsce      LUCYNA PRĘTKA, BEATA MIĘTKIEWSKA, KAROL KAMIŃSKI

                     Ośrodek Adaptacyjny przy MOPS w Starogardzie Gdańskim (op. Adrianna Szulc i Agnieszka Wiśniewska)

Wyróżnienia

- GRUPA Z OŚRODKA REGABILITACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZEGO W CZARNEJ WODZIE (op. Ilona Płoszyńska)

- LIDIA JASZCZUK, STEFANIA RESZCZYŃSKA, STANISŁAW WIELEWSKI – Środowiskowy Dom Samopomocy przy MOPS w Starogardzie Gdańskim (op. Ilona Weisbrodt)

- NIKOLA ZIELIŃSKA – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy przy Polskim Stowarzyszeniu Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Skarszewach (op. Ewa Jankowska)                       

 

KATEGORIA DOROŚLI

Nagrody:

I miejsce         LESZEK BACZKOWSKI – Frank

Wyróżnienia

- TOMASZ BEDNARCZYK – Starogard Gdański

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16 grudnia 2015r. o godzinie 12.00 w Kościele pw. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim

Gratulujemy laureatom i zapraszamy na uroczystość.

 

Konkurs współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim.

 

 

Uroczyste wręczenie nagród w naszych konkursach bożonarodzeniowych na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową i kartkę odbyło się w dniu 16 grudnia w Parafii pw. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim.  Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, Urząd Gminy w Starogardzie Gdańskim oraz Firmę "Iglotex" S.A. w Skórczu. Jak zawsze było wzniośle i elegancko, a wszyscy laureaci z rąk Panów: Grzegorza Ollera, Patryka Gabriela, Kazimierza Chyły oraz księdza Franciszka otrzymali wspaniałe nagrody. Wszystkim dziękujemy za przybycie i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach. 

Zapraszamy Państwa na uroczystość wręczenia nagród w naszych bożonarodzeniowych konkursach szopek i kartek w najbliższy wtorek 16 grudnia do kościoła św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim na godzinę 12.00

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową dofinansowany został z budżetu Powiatu Starogardzkiego.

XXIII Kociewski Konkurs na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową został rozstrzygnięty. W tegorocznym konkursie jury oceniało 57 prac z terenu całego Kociewia w siedmiu kategoriach wiekowych. Ocenie podlegały przede wszystkim: samodzielność wykonania prac przez dzieci i młodzież, pomysłowość oraz  nawiązanie do naszego regionu. W załączeniu prezentujemy listę lauretaów. Wszystkim serdecznie gratulujemy talentu, pomysłów i czasu poświęconego na wykonanie swoich szopek. Jednocześnie informujemy, iż wernisaż szopek wraz z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 16 grudnia o godz.12.00 w kościele pw. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim. Zapraszamy!!!.

Konkurs został dofinansowany z budżetu Powiatu Starogardzkiego.