Konkurs dedykowany jest do WSZYSTKICH, którzy lubią dobrą zabawę i śpiew.  Pomysł na konkurs to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa!

Wystarczy pobrać podkład i słowa, odtworzyć go na słuchawkach, a swój głos bez melodii wraz z obrazem nagrać i przesłać na nasz adres.

Utwory można nagrywać pojedynczo, w duetach, rodzinnie itp.

Najlepsze wykonania otrzymają nagrodzimy w postaci nagród rzeczowych , możliwości występu na prawdziwej scenie oraz nagranie wybranej piosenki w studiu.

Nagroda jury będzie przysługiwała Uczestnikom, których film zdaniem komisji konkursowej będzie najlepszy pod względem: interpretacji, intonacji, walorów wokalnych, ogólnego wyrazu artystycznego i aktorskiego.

Harmonogram przebiegu konkursu:

Nadsyłanie zgłoszeń:  1 maja 2020r. – 12 maja 2020r.

Wyłonienie najlepszych filmów, ogłoszenie wyników: 18 maja 2020r.

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim zastrzega sobie prawo do publikacji najlepszych nagrań oraz wykorzystania ich do zmontowania wspólnego filmu z piosenką. Biorąc udział w konkursie Uczestnik zgadzają się na powyższe warunki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!!!!!

ZAPRASZAMY

Do pobrania:

Plików:
Data 01-05-2020
Wielkość pliku 183.07 KB
Download 219
Album:
Tytuł:
Gdzie strumyk podk ad.mp3
Rok:
2020
Artysta:
Piotr Chrapkowski
Rodzaj:
Długość:
min.
Data 01-05-2020
Wielkość pliku 3.42 MB
Download 122
Data 01-05-2020
Wielkość pliku 221.26 KB
Download 73
Data 01-05-2020
Wielkość pliku 408.09 KB
Download 84
 
 

Wasza postawa wobec koronawirusa zmotywowała nas do zrealizowania konkursów wielkanocnych. Oto wyniki i galeria XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”.

 

 

Protokół jury

XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego

 „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

 

Dnia 6 kwietnia 2020 roku jury w składzie:

 

- Anna Zwiernik

- Grzegorz Oller

- Katarzyna Oller

 

dokonało oceny 25 prac i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagroda

Blanka Mindykowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Marta Gabryel

Marta Krusicka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Beata Słoma

Weronika Isakowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Beata Słoma

Paweł Zwara - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

Opiekun Beata Słoma

 

Wyróżnienia

Karolina Kuchanna - Dąbrówka

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

 nagrody:

Roksana Wąsewicz -Junkrowy

 

wyróżnienia:

Wiktor Machel – Szkoła Podstawowa w Grupie

Paweł Pietruszewski – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Filip Mania - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Dominik Osmański - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Andrzej Kuchanny - Dąbrówka

 

KATEGORIA KLASY VII i VIII SZKOŁY PODSTAWOWE

 

nagrody:

Julia Gornowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zblewie, opiekun Urszula Gornowicz

 

wyróżnienia:

Zofia Oller – Koteże

Kinga Kaczorowska – Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach, opiekun Malwina Sikora

Pior Bogdanowicz- Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

Nagrody:

Wiktoria Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Piotr Tyborski

Szymon Muniowski- Internat  Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

 

Wyróżnienia:

Natalia Wierzba - Internat  Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

Karolina Radomska – Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Wojciech Czaplewski

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE W TERENU POWIATU STAROGARDZKIEGO

 

Zapraszamy do udziału w Powiatowych Eliminacjach Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, które odbędą się 30 marca 2020r. o godz. 1000 w siedzibie OPP, ul. Sikorskiego 26, Starogard Gdański.

Prosimy o przesłanie imiennej listy trzech uczestników oraz opiekuna lub zgłoszenie nieobecności reprezentacji szkoły faxem na numer tel. (058) 561-33-26 do dnia 20 marca 2020r. 

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej OPP w zakładce KONKURSY oraz na stronie Urzędu Marszałkowskiego https://bip.pomorskie.eu/a,62905,ogloszenie-z-dnia-27-stycznia-2020.html

 

Zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną. 

 Konkurs przeznaczony dla uczniów z przedszkoli oraz szkół podstawowych klasy I-VI.

Zgłoszenia prac do - 20 marca 2020r.

Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród - 1 kwietnia 2020r.

 

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie w załączeniu.

Zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną. 

 

Konkurs przeznaczony dla uczniów z przedszkoli oraz szkół podstawowych klasy I-VI.

Zgłoszenia prac do - 20 marca 2020r.

Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród - 1 kwietnia 2020r.

 

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie w załączeniu.

Zapraszamy do udziału w Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek "Kolandy Lólków Naszych"

termin: 29 stycznia 2020r.

termin zgłoszeń: 10 stycznia 2010r.

miejsce konkursu: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

 

regulamin w załączeniu :)

 

UWAGA AKTUALIZACJA!!!!! Ze względu na liczne zapytania i prośby zwiększamy liczbę uczestników w zespole do 16 osób!!!!

Protokół

Konkursu Wiedzy o Powiecie Starogardzkim

 

Dnia 27 listopada 2019r. roku jury w składzie:

  • Anna Zwiernik
  • Stefan Galiński
  • Krzysztof Strzeliński

po przeprowadzeniu dwóch etapów konkursu, w których reprezentacje szkół osiągnęły następujące wyniki postanowiło przyznać następujące miejsca:

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Twórczości Kociewskiej.

Festiwal adresowany jest do mieszkańców Domów Pomocy Społecznej oraz uczestników zajęć Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu powiatu starogardzkiego.

 

Więcej szczegółów w regulaminie.

:)

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Twórczości Kociewskiej.

Festiwal adresowany jest do mieszkańców Domów Pomocy Społecznej oraz uczestników zajęć Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu powiatu starogardzkiego.

 

Więcej szczegółów w regulaminie.

:)

Protokół jury

XV Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

Dnia  2 kwietnia 2019r. 2018r. jury w składzie:

- Magdalena Haras

- Adam Haras

- Józef Olszynka

- Grzegorz Oller

dokonało oceny  prac nadesłanych na konkurs i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

 

PRACE INDYWIDUALNE

Nagrody:

- Wiktor Muchowski – Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” w Starogardzie Gdańskim (op. Ewelina Wypych)

- Natalia Murzydło – Przeszkolę nr 2 w Pelplinie (op. Wiesława Domańska)

- Kacper Banasiak – Przedszkole Publiczne w Pinczynie (op. Dominika Cherek)

Wyróżnienia:

- Antonina Grybek – Przedszkole w Gniewie (op. Angelika Grucza)

- Oliwia Bałachowska – Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Tczewie (op. Aleksandra Bałachowska)

- Nadia Badzioch - Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Szafran)

- Emilia Górna – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Magdalena Wojtaś)

- Maja Strzyżewska - Przedszkole Publiczne w Pinczynie (op. Dominika Cherek)

 

PRACE GRUPOWE

Nagrody:

- Alan Świeczkowski i Grzegorz Kopeć – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Nowicka i Daria Borowska)

- Oddział przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Błądzimiu (op. Emilia Ossowicka)

- Nela Trokowska-Wycinka i Lena Rekowska – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Nowicka i Daria Borowska)

- Grupa „Motylki” – Przedszkole Publiczne w Lubichowie (op. Regina Rogowska)

- Kółko Plastyczne „Mali Artyści” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach i Monika Paczkowska)

- Grupa „Muchomorki” – Gminne Przedszkole w Zblewie oddział w Bytoni (op. Patrycja Szczygelska)

- Akademia Małego Artysty Przedszkole Niepubliczne „Plastuś”

Wyróżnienia:

- Przedszkole w Kolinczu (3-4-5 latki)

- Kółko Plastyczne „Mali Artyści” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Katarzyna Dembicka)

- Grupy Przedszkolne SOSW – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Sabina Podolna)

- Grupa „Jeżyki” - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Kamila Olżyńska i Beata Waszińska)

- Grupa „Jeżyki” – Przedszkole Publiczne w Bobowie (op. Karolina Szalewska i Jolanta Zielińska)

- Grupa „Pszczółki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Martin)

- Agata Karczyńska i Michał Neuman – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Sadowska)

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

- Agata Warmbier – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Krystyna Kolasińska)

- Jacek Warmbier – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Krystyna Kolasińska)

- Dorota Piekarska – Szkoła Podstawowa w Błądzimiu (op. Joanna Kufel)

- Michalina Toczek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Mariola Dudzińska)

- Kornelia Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

- Antonina Krzemińska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Grażyna Derowska)

Wyróżnienia:

- Lena Matula – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Jolanta Michna)

- Natalia Serocka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Danuta Kensicka i Natalia Wrycza)

- Dorota Kotłowska – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu 

- Weronika Szyca – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Maria Łojewska)

- Jakub Czechowski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Katarzyna Pelplińska)

- Grupa dzieci z klasy II - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim (op. Danuta Stawicka)

 

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

- Aleksandra Formela – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

- Bianka Hinz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pinczynie

- Agata Rynkowska

- Marek Siemaszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

Wyróżnienia:

- Filip Niżyński - Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

- Kinga Kaczorowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach (op. Beata Drózkowska)

- Oskar Słomiński – Szkoła Podstawowa we Więckowach (op. Dorota Bogdanowicz)

- Andrzej, Karolina i Michalina Kuchanny

- Patryk Szulc - Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

 

Serdecznie dziekujemy wszystkim za udział a laureatom gratulujemy!!!

Informujemy też, że wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród odbędzie się 9 kwietnia 2019r. w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim (obok fontanny). W wystawie udział wezmą wszystkie prace zgłoszone na konkurs, a oglądać ją będzie można do 24 kwietnia 2019r. 

Protokół z przeprowadzonego I etapu powiatowego XIV Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

 

w dniu 26 marca 2019 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim został przeprowadzony I etap Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. 

 

Skład powiatowej komisji konkursowej:

Przewodniczący – Anna Zwiernik

Członkowie Komisji –  Krzysztof Strzeliński

                                Wojciech Wardyn

 

Niniejszym ogłaszamy, iż w I etapie Konkursu, zwanym powiatowym wzięło udział 15 uczestników.

 

Najlepszy wynik uzyskali:

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

pełna nazwa szkoły

imię i nazwisko opiekuna

liczba punktów

1.

Diana Rudowska

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

Wojciech Wardyn

32

2.

Michał Polakowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

Grzegorz Piotrowski

29

3.

Aleksandra Rostowska

I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

Łukasz Gabriel

27

4.

Marta Bobkowska

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

Wojciech Wardyn

23/test dodatkowy 8

                  

Tym samym do II etapu Konkursu kwalifikujemy w/w osoby.

 

 

Klasyfikacja ogólna szkół

 

I miejsce        

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

 

II miejsce

I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

 

III miejsce

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

 

IV miejsce

Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim

 

V miejsce

Zespół Szkół Rolniczych, CKP w Bolesławowie

 

Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych przedstawicieli 12 kwietnia 2019r. na etapie wojewódzkim konkursu w Gdańsku. 

 

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

Dnia 28 marca 2019r. po przesłuchaniu 12 uczestników w kategorii recytacji młodzieży i 15 uczestników w kategorii poezji śpiewanej jury w składzie:

  • Mariola Kurowska-Gwizdoń
  • Adam Karaś
  • Bogdan Wiśniewski
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji młodzieży

I miejsce          -

II miejsce        Zofia Kuraszewicz

III miejsce       Daniel Sprenger, Anna Dębińska, Zuzanna Skibińska, Ines Cybulska

Wyróżnienie:    Oliwia Śledź

 

W kategorii poezji śpiewanej

I miejsce        Weronika Górska

II miejsce       Weronika Klofczyńska, Anna Dębińska

III miejsce     Dominika Rosińska

Wyróżnienie: Zofia Juszczyk

 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano:

Zofię Kuraszewicz i Weronikę Górską

 

GRATULUJEMY!!!!

 

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

Dnia 27 marca 2019r. po przesłuchaniu 15 uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych i 15 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych jury w składzie:

  • Beata Graban
  • Mariola Kurowska-Gwizdoń
  • Adam Karaś
  • Piotr Weintz

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji dzieci młodszych

I miejsce          Mateusz Kłos

II miejsce        Oliwia Warczyńska

                       Aleksander Radziemski

III miejsce       Tymoteusz Sikorski

                       Zuzanna Kreja

Wyróżnienie: Alicja Krzyżykowska, Eliza Wąs, Paweł Bąkowski, Zofia Jażdżewska, Lena Pujanek, Elżbieta Kaleta

 

W kategorii recytacji dzieci starszych

I miejsce          Marta Meller

                       Zuzanna Niemczyk

II miejsce        Anna Wojciechowska

III miejsce       Aleksandra Cwil

Wyróżnienie: Szymon Kolassa, Hanna Kasak, Michał Negowski, Ewa Kreja, Katarzyna Glaner

 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano:

Mateusza Kłosa, Martę Meller, Zuzannę Niemczyk

 

Gratulujemy!!!!!

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

(okręg Skarszewy)

 

Dnia 22 marca 2019r. po przesłuchaniu 11  uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych, 9 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych, 7 w kategorii recytacji młodzieży i 2 w kategorii poezji śpiewanej jury w składzie:

  • Mirosława Moller
  • Piotr Weintz
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

(okręg Skórcz)

 

Dnia 21 marca 2019r. po przesłuchaniu 5  uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych, 10 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych, 4 w kategorii recytacji młodzieży jury w składzie:

  • Alina Jeleń
  • Katarzyna Oller
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

(okręg Lubichowo)

 

Dnia 20 marca 2019r. po przesłuchaniu 6  uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych, 7 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych, 4 w kategorii recytacji młodzieży jury w składzie:

  • Alina Jeleń
  • Piotr Chrapkowski
  • Piotr Weintz

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

(okręg Starogard)

 

Dnia 19 marca 2019r. po przesłuchaniu 16 uczestników w kategorii recytacji młodzieży oraz 5 uczestników w kategorii poezji śpiewanej jury w składzie:

  • Beata Graban
  • Dorota Szufrajda
  • Piotr Weintz
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji młodzieży

I miejsce          Zuzanna Skibińska

II miejsce        Zofia Kuraszewicz

III miejsce       Anna Dębińska

                        Patrycja Jendrzejewska

Wyróżnienie:  Barbara Breska, Marta Walczak, Karolina Lewandowska

 

W kategorii recytacji poezji śpiewanej

I miejsce          Anna Dębińska

II miejsce        Weronika Górska

                        Zofia Juszczyk

III miejsce       Marta Ossowska

                        Weronika Klofczyńska

 

Do etapu rejonowego, który odbędzie się 28 marca 2019r. o godz. 10.00 w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogard Gdański zakwalifikowano:

Recytacje młodzieży: Zuzanna Skibińska, Zofia Kuraszewicz, Anna Dębińska, Patrycja Jendrzejewska

Poezja śpiewana: Anna Debińska, Weronika Górska, Zofia Juszczyk, Marta Ossowska, Weronika Klofczyńska

 

 

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

(okręg Starogard)

 

Dnia 18 marca 2019r. po przesłuchaniu 12 uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych oraz 22 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych jury w składzie:

  • Dorota Szufrajda
  • Bogdan Wiśniewski
  • Ireneusz Ciecholewski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji dzieci młodszych

I miejsce          Oliwia Warczyńska

                       Eliza Wąs

                       Mateusz Kłos

II miejsce         Paweł Bąkowski

III miejsce        Franciszek Szadkowski

                       Natasza Olszewska

Wyróżnienie:  Lena Majka

 

W kategorii recytacji dzieci starszych

I miejsce          Marta Meller

II miejsce         Katarzyna Glaner

                       Michał Negowski

III miejsce       Julian Konkolewski

                       Aleksandra Cwil

Wyróżnienia:    Konrad Jastrzemski

                       Amelia Węsierska

                        Bartosz Lange

 

Do etapu rejonowego, który odbędzie się 27 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, zakwalifikowano :

- Oliwię Warczyńską, Elizę Wąs, Mateusza Kłos, Pawła Bąkowskiego – kat. recytacji dzieci młodszych

- Martę Meller, Katarzynę Glaner, Michała Negowskiego, Juliana Konkolewskiego, Aleksandę Cwil – kat. recytacji dzieci starszych

Zapraszamy wszystkie szoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w Powiatowych Eliminacjach Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, które odbędą się 26 marca 2019r. o godz. 1000 w siedzibie OPP, ul. Sikorskiego 26, Starogard Gdański.

Prosimy o przesłanie imiennej listy trzech uczestników oraz opiekuna lub zgłoszenie nieobecności reprezentacji szkoły faxem na numer tel. (058) 561-33-26 do dnia 19 marca 2019r. 

Koordynatorem konkursu jest Pani Anna Zwiernik, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. tel/fax (580561-33-26.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyrekcje Szkół

Podstawowych i Gimnazjalnych

z terenu Powiatu Starogardzkiego

 

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej.

Informujemy, że Eliminacje Konkursu, podobnie jak w latach ubiegłych, podzielone zostały na Okręgowe Eliminacje – w Starogardzie, Lubichowie, Skórczu i Skarszewach. Koncert Finałowy odbędzie się w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim w dniach 27-28 marca 2019 roku – wszelkie informacje znajdą Państwo w Terminarzu Konkursu.

Zwracam Państwa uwagę na termin nadsyłania zgłoszeń: 10 marca 2019r. Podany termin nie może być przekroczony. Ze względu na duży zasięg konkursu, dwustopniowe eliminacje na terenie naszego powiatu oraz chęć zapewnienia odpowiedniego poziomu przesłuchań, spóźnienie może narazić Państwa na odrzucenie zgłoszenia.

Prosimy o czytelne wypełnianie kart zgłoszeń oraz przesyłanie ich wraz z odpisem protokołu eliminacji szkolnych.

Wszelkich informacji nt. konkursu udziela jego koordynator Pani Anna Zwiernik tel. 58-561-33-26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego życząc sukcesów i artystycznych odkryć.

 

w załączeniu:

- regulamin Konkursu

- zasady organizacyjne

- karta zagłoszenia

- terminarz

 

Informujemy, że Konkurs znajduje się na liście Zawodów wiedzy, arystycznych i sportowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 przez Pomorskiego Kurator Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły,które moga być wymienione na swiadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjum. 

http://www.kuratorium.gda.pl/komunikat-w-sprawie-wykazu-zawodow-wiedzy-artystycznych-i-sportowych-na-rok-szkolny-20182019/

Zapraszamy do udziału w Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek "Kolandy Lólków Naszych"

 

termin: 30 stycznia 2019r.

zgłoszenia do 23 stycznia 2019r.

miejsce: Ognisko Pracy Poaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

koordynator konkursu: Anna Zwiernik, tel. 58 561-33-26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekazujemy Państwu protokół Konkursu plastyczno-fotograficznego "Krajobraz Kociewia" oraz kilka zdjęć z wręczenia nagród.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!

 

 

 

 

Protokół oceny prac w

Kociewskim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym dla Dzieci i Młodzieży

„Krajobraz Kociewia – tradycje i współczesność”

 

 

W dniu 13.11.2018r.  jury w składzie:

 

Mirosława Möller

Józef Olszynka

Adam Haras

Tadeusz Majewski

Tomasz Rogalski

 

dokonała oceny 329 prac zgłoszonych do konkursu plastycznego i 59 prac zgłoszonych do konkursu fotografii i ustaliła co następuje:

 

  

KONKURS PLASTYCZNY

w kategorii przedszkoli

Zapraszamy do udziału!!!

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia w załączeniu

Zapraszamy do udziału!!!

 

regulamin oraz karta zagłoszenia w załączeniu

Zapraszamy do udziału!!

 

regulamin oraz karta zgłoszenia w załączeniu!!

Zapraszamy do udziału!!!

 

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia w załączeniu

Zapraszamy uczestników zajęć OPP do udziału w konkursie plastycznym pn. "Moje OPP"

Czekamy na wasze prace do 3 października 2018r. 

Więcej informacji u nauczycieli oraz w impresariacie OPP, pokój nr 3 

 

regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia w załączniku

 

Zapraszamy!! :)

Zapraszamy do udziału w XI Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

 

Dla kogo?? dzieci przedszkolne, uczniowie klas 0, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceów, techników i szkół zawodowych, wychowankowie domów kultury 

Kiedy??

- eliminacje powiatowe w kat. recytacja  odbędą się 23.10.2018r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (termin zgłoszeń - 9.10.2018r.)

- eliminacje w kat. programy sceniczne odbędą się 22.11.2018r. w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie (termin zgłoszeń - 31.10.2018r.)

- termin nadsyłania prac plastycznych - 31.10.2018r.

 

Organizatorem kunkursu dla powiatu starogardzkiego jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z koordynatorem konkursu Panią Anną Zwiernik tel. 58 561-33-26, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

regulamin oraz karty zgłoszenia w załączniku.

 

Komunikat organizatora XI Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. R. Landowskiego-2018 r

W związku z pytaniami osób zainteresowanych XI edycją Festiwalu w sprawie zapisu w jego Regulaminie dotyczącego wyboru utworów do prezentacji we wszystkich kategoriach konkursowych, określonego w Założeniach regulaminowych, wyjaśnia się, iż:

  • pod pojęciem kociewskich regionalistów rozumie się także twórców związanych z Kociewiem, z zastrzeżeniem, aby tematyka wybranych utworów dotyczyła wyłącznie tego Regionu.
  • przy sformułowaniu tematyki Nasze Kociewie i Ojczyzna w dążeniu do niepodległości zakłada się, iż utwory dotyczyć będą Kociewia jako małej ojczyzny, nie zawężając ich wyboru wyłącznie do tych, które zawierają tylko treści niepodległościowe. Zamierzeniem organizatora jest, aby poprzez prezentację utworów lub w nawiązanie do nich, np. w konkursie plastycznym, wyrazić emocje związane z Kociewiem - małą ojczyzną i jego miejscem w historii naszego kraju w ciągu ostatnich 100 lat.

                      Określenie tematyki Nasze Kociewie i Ojczyzna w dążeniu do niepodległościma na celu  podkreślenie powagi ogólnopolskich obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości i udziału w nich mieszkańców Kociewia.

                                                             

 Eleonora Lewandowska, Koordynator Festiwalu

 

Zapraszamy!!!

 

ZAPROSZENIE

 

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim zaprasza wszystkie zespoły regionalne do udziału w Międzywojewódzkim Festiwalu Zespołów Kociewskich „BRZAD”, który odbędzie się dnia  12 czerwca 2018 roku od godziny 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury  w Lubichowie.

W Festiwalu udział wziąć mogą zespoły z przedszkoli, szkół wszystkich poziomów oraz placówek kulturalnych i oświatowych z terenu Kociewia (powiat starogardzki, tczewski i świecki). Zespół może liczyć do 12 osób (wszyscy na scenie, łącznie z muzykami).

Zespoły prezentują program regionalny lub z elementami regionalnymi do 15 minut (taniec, śpiew, gadka, kipki opałki).

Jury Festiwalowe po wszystkich prezentacjach dokona klasyfikacji wiekowej oraz przyzna nagrody i wyróżnienia.  

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6 czerwca 2018 roku faxem pod numerem telefonu 58 561-33-26 lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (karta zgłoszenia w załączeniu).

Prosimy też o przesłanie podkładów muzycznych mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z koordynatorem festiwalu Anną Zwiernik tel. 58 561-33-26.

 

ZAPRASZAMY  !!!

Strona 1 z 4