-

Wyniki Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego Wyróżniony

20 październik 2022
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Poprosimy o fanfary!!!
Jury Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
 
Kategoria przedszkola i klasy „O”
I miejsce Nina Uhlenberg – OPP Starogard Gdański(op. Małgorzata Martys)
II miejsce - nie przyznano
III miejsceAmelia Duraj – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Wesołowska)
Hanna Muchowska – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Karolina Suszczewicz)
 
Kategoria klas I-III szkół podstawowych
I miejsce Julia Betcher – Szkoła Podstawowa w Skórczu, OPP Starogard Gdański (op. Justyna Szyca)
II miejsce Kajetan Stefan Dąbrowski – Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Karolina Janina Mathiak-Dąbrowska)
III miejsce Norbert Pyszka – Szkoła Podstawowa w Pogódkach (op. Agnieszka Pyszka)
 
Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych
I miejsce Liliana Uhlenberg – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)
II miejsce Zofia Wartalska – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)
III miejsce
Daria Jakubowska – Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Izabela Bąber)
Magdalena Reimus - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Izabela Bąber)
Mirela Stive – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
 
Wyróżnienia:
Weronika Stankowska – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)
Szymon Szachta - Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
 
Kategoria klas VII-VIII szkół podstawowych
I miejsce Julian Konkolewski – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)
II miejsce Monika Mokwa – PSP w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
III miejsce Agata Leszczyńska - Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)
 
Wyróżnienia:
Agata Adasiewicz – PSP w Bytoni (op. Alina Zabrocka)
Magdalena Musiał – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)
 
Kategoria szkół ponadpodstawowych
I miejsce -
II miejsce Weronika Deska – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Szubarczyk)
III miejsce Julia Neumann – Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim (op. Lucyna Bielińska-Sytek)
 
Wyróżnienia:
Marta Stosik – II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Witkowska)
Sara Wiśniewska - II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Witkowska)
 
Do udziału w dalszym etapie konkursu w Tczewie jury wytypowało następujące osoby
Kategoria przedszkola i klasy „0” – Nina Uhlenberg, Amelia Duraj, Hanna Muchowska
Kategoria klas I-III szkół podstawowych – Julia Betcher, Kajetan Stefan Dąbrowski, Norbert Pyszka
Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – Liliana Uhlenberg, Zofia Wartalska, Daria Jakubowska, Magdalena Reimus, Mirela Stive
Kategoria klas VII i VIII szkół podstawowych – Julian Konkolewski, Monika Mokwa, Agata Leszczyńska
Kategoria szkół ponadpodstawowych – Weronika Deska, Julia Neumann
 
SERDECZNIE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY, A ZA LAUREATÓW TRZYMAMY KCIUKI W TCZEWIE.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+22
 
 
Wyświetl statystyki i reklamy
Promuj post
 
3232
 
9 komentarzy
6 udostępnień
 
Lubię to!
 
 
 
Komentarz
 
 
Udostępnij
 
 
101 Ostatnio zmieniany sobota, 22 październik 2022 17:17
Więcej w tej kategorii: