-

Festiwal Twórczości Romana Landowskiego- wyniki przesłuchań wokalnych Wyróżniony

20 październik 2022
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zakończyliśmy przesłuchania wokalne 17 uczestników
XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego
 
Jury w składzie: Ewa Dubiella, Wojciech Galiński i Piotr Chrapkowski
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
 
Kategoria przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych
I miejsce Lena Macura – SP w Laskowicach (op. Anna Wojciechowska)
II miejsce Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszek” w Skórczu (op. Anna Betcher i Katarzyna Oller)
III miejsce Igor Libiszewski – SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
 
Wyróżnienia:
- Antonina Iker – PSP w Kaliskach (op. Katarzyna Eliasz, Anna Krużycka, Malwina Sikora)
 
Kategoria klas IV-VIII szkół podstawowych
I miejsce Zuzanna Libiszewska - SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
II miejsce Elżbieta Kaleta – PSP w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
III miejsce Szymon Szachta – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
 
Wyróżnienia:
- Vanessa Sarnowska – SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
- Iga Richter – PSP Kaliskach (op. Katarzyna Eliasz, Anna Krużycka, Malwina Sikora)
- Gabriela Garstka – SP nr 5 w Tczewie (op. Weronika Łopata)
- Joanna Zalewska - SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
- Marianna Pauch - SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
- Michał Krzemiński - SP nr 5 w Tczewie (op. Weronika Łopata)
 
Kategoria szkoły ponadpodstawowe
I miejsce Małgorzata Puchowska – Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie (op. Monika Janeczek-Toporowska)
II miejsce Amelia Kulpińska - Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie (op. Monika Janeczek-Toporowska)
III miejsce Oliwia Nowaczyńska – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Graban)
 
Wyróżnienie:
- Łucja Badziąg - Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie (op. Monika Janeczek-Toporowska)
 
WSZYSTKIM WYKONAWCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!
Wręczenie nagród nastąpi 25 października 2022r. o godz. 17.00 w Auli OPP w Starogardzie Gdańskim.
Zapraszamy wszystkich uczestników.
 
O wykonanie utworów zaprezentowanych podczas przesłuchań jury prosi następujące osoby: Lena Macura, Krzysztof Betcher, Igor Libiszewski, Zuzanna Libiszewska, Elżbieta Kaleta, Szymon Szachta, Małgorzata Puchowska, Amelia Kulpińska, Oliwia Nowaczyńska.
124 Ostatnio zmieniany sobota, 22 październik 2022 17:57
Więcej w tej kategorii: