-

Wyniki konkursów wielkanocnych 2022.

  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

 

 

 

Z radością przekazujemy protokoły naszych wielkanocnych konkursów:  XVIII Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ” oraz XVIII Ogólnopolskiego Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom a laureatom gratulujemy!

 

Protokół jury

XVIII Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego

„STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

 

 

Dnia 30 marca 2022 roku jury w składzie:

 

- Joanna Gromiec

- Bogumiła Lewandowska

- Mirosława Möller

dokonało oceny 178 prac i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagroda:

Franciszek Śliwicki- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska i Anna Gawlik

Lena Jaśniewska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Barbara Kreft

Laura Galvez- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Sabina Fryszka

 

Wyróżnienia: 

Wiktoria Kwaśniewska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińskai Anna Gawlik

Kacper Banasiak- Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie, opiekun Anna Polc

Nikodem Filbrandt- Zespół Szkół Podstawowych w Skórczu, opiekun Ewelina Rynkiewicz

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

nagrody:

Joanna Zalewska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Mateusz Maciejewski- Szkoła Podstawowa w Kamionce, opiekun Emilia Maciejewska

Hanna Wolska-  Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, opiekun Małforzata Magryta

Wiktoria Żelechowicz- - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Justyna Kilich

Kajetan Hinz- Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie

Stefan Malecki- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, opiekun Piotr Tyborski

 

wyróżnienia:

Lena Skoczek- - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Justyna Kilich

Maria Śliwa- Szkoła Podstawowa w Kamionce

Laura Urbańska- Szkoła Podstawowa w Kamionce         

Nadia Smoczek- Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim, opiekun E. Budzińska-Słupek

 

KATEGORIA KLASY VII i VIII SZKOŁY PODSTAWOWE

nagrody:

Izabela Zych- Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, opiekun Małforzata Magryta

Maja Rozsypał- Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, opiekun Małforzata Magryta

wyróżnienia:

Daniel Cybula- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach,opiekun Malwina Sikora

Laura Malecka- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, opiekun Piotr Tyborski

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

Nagrody:

Monika Solejewska- Intarnat Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Bolesławowie, opiekun Agata Grzegorzewska

Julia Retter- Intarnat Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Bolesławowie, opiekun Agata Grzegorzewska

 

Wyróżnienia:

Kornelia Wiśniewska- Intarnat Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

  

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Nagrody:

Aleksandra Krigel- Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Aleksandra Milewska- Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Nadia Wierzba- Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

 Wyróżnienia:

Filip Mania- Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

 

 

Protokół jury

XVIII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

Dnia 30 marca 2022r. jury w składzie:

- Joanna Gromiec

- Bogumiła Lewandowska

- Mirosława Möller

dokonało oceny 250 prac nadesłanych na konkurs i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA PRACE INDYWIDUALNE

I nagroda       Antonina Domaros-Gdaniec – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (opiekun Monika Nowicka)

II nagroda     Marcelina Jezierska – Zespół Szkół Publicznych w Szlachcie (opiekun Aleksandra Osowska)

III nagroda    Aleks Mikulski – gr. „Biedronki” Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie (opiekun Justyna Dorawa)

 Wyróżnienia:

Jan Leczkowski – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 10 „Słoneczna Kraina” w Starogardzie Gdańskim (opiekun Anna Sywula, Anna Brucka)

Marta Zaborowska - gr. „Biedronki” Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie (opiekun Justyna Dorawa)

Bartosz Ellas - Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (opiekun Monika Nowicka)

Wanda Okoń i Agata Landzberg – Przedszkole Niepubliczne „Plastuś” (opiekun Hanna Szafran)

Iwo Kuśmierczyk - Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (opiekun Monika Nowicka)

Antonina Goździelewska – Przedszkole Publiczne w Szlachcie (opiekun mama Karolina Goździelewska)

Pola Grabowska i Iga Wasielewska - Przedszkole Niepubliczne „Plastuś” (opiekun Hanna Szafran)

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA PRACE GRUPOWE 

I nagroda       Grupa „Słoneczniki” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” (opiekun Anna Szarmach)

II nagroda     Grupa „Motylki” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 (opiekun Kamilla Kreft, Anna Truszkowska)

III nagroda    Grupa „Sosenki” - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 (opiekun Dorota Kurkowska, Magdalena Gacek)

Wyróżnienia:

Grupa „Słoneczka” – Przedszkole Publiczne w Bobowie (opiekun Joanna Połomska)

Grupa II -  Miejskie Przedszkole Publiczne nr 2 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Dorota Cylman)

Grupa „Biedronki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (opiekun Emilia Pasternak, Anna Koszykowska)

  

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

 Nagrody:

Jan Hejenkowski – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Krystyna Kolasińska)

Oktawia Kellas - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Krystyna Kolasińska)

Szymon Błazikowski - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Alicja Stawikowska)

Kacper Banasiak – Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie (opiekun Angelika Prabucka)

Blanka Olszewska – Zespół Szkół Publicznych w Osiecznej (opiekun Alicja Bugajewska)

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

Nikola Osińska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Ewelina Rynkiewicz)

Wojciech Serocki – Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirotkach

Agata Damaszk – Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka, Zofia Gromowska, Bogumiła Strzedulla

Wiktoria Rus - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Małgorzata Malinowska)

Michał Osowicki - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skarszewach (op. Dorota Bara)

 

KATEGORIA KLASY VII-VIII SZKOŁY PODSTAWOWE

I nagroda       Maja Hinz – Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie

II nagroda     Rozalia i Mateusz Gibas – Zespół Szkół Publicznych w Szlachcie

Wyróżnienia:

- Adrian Borowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Małgorzata Malinowska)

- Katarzyna Burczyk - Zespół Szkół Publicznych w Szlachcie

- Dominika Dawicka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skarszewach (op. Dorota Bara)

 

KATEGORIA UCZNIOWIE NIEPEŁNOSPRAWNI

I nagroda       Maksym Moczyński, Roksana Bielińska – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Gminie Kaliska (opiekun Małgorzata Połom)

II nagroda     Dominik Radomski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Starogardzie Gdańskim (opiekun Beata Pliszka)

III nagroda    Oliwia Stopa, Aleksander Stopa, Grzegorz Fierek, Szymon Sobot - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Gminie Kaliska (opiekun Paulina Rożek)

 

KATEGORIA RODZINNA

Wyróżnienie:

Dominik Bzowski z mamą Magdaleną Labon – Koteże

Igor Osiński z mamą Wioletą Osińską – Miejskie Przedszkole w Skórczu (op. Ewelina Rynkiewicz)

 

 

Nagrody w konkursach ufundowali:

- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim
- Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
- Gmina Wiejska Starogard Gdański

DZIĘKUJEMY :)

Pobierz załącznik:
476 Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 kwiecień 2022 11:08
Więcej w tej kategorii: