-

Kociewski konkurs plastyczno-fotograficzny dla dzieci i młodzieży pn. "Krajobraz Kociewia - tradycje i wspołczesnosc"

18 listopad 2021
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Protokół oceny prac

w Kociewskim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym dla Dzieci i Młodzieży

„Krajobraz Kociewia – tradycje i współczesność”

 

 

W dniu 27.10.2021  jury w składzie:

Magdalena Haras

Zofia Sumczyńska

Michał Majewski

Tomasz Rogalski

 

dokonała oceny  178 prac zgłoszonych do konkursu plastycznego i  91 prac zgłoszonych do konkursu fotografii i ustaliła co następuje:

 

KONKURS PLASTYCZNY

w kategorii przedszkoli  

nagrody:

I miejsce: Paweł Podwojski – Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Karolina Suszczewicz

II miejsce: Dżesika Kubkowska- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Kamilla Kreft i Anna Truszkowska

III miejsce: Iga Princ- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 10 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Zofia Kwiatkowska

wyróżnienia:

Liliana Szalewska- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Joanna Piłat

Jan Gołuński- Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Karolina Suszczewicz

 

w kategorii szkół podstawowych klasy I-III

nagrody:

I miejsce: Pola Princ- Starogard Gdański

II miejsce: Antoni Nowak- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

II miejsce: Helena Korneluk: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

III miejsce: Patrycja Engler: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

III miejsce: Iga Glaner: Publiczna Szkoła Podstawowa w Suminie, opiekun Małgorzata Ziemba

wyróżnienia:

Kevin Literski: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

Natalia Owsik: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

Joanna Tissler: Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Kamila Szweda: Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu, opiekun Anna Szweda

Nadia Badzioch: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

 

w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VI

nagrody:

I miejsce: Alicja Czaplewska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

II miejsce: Martyna Günter: Pubnliczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

II miejsce: Anastazja Radomska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

III miejsce: Laura Kazusek: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

III miejsce: Justyna Piotrowska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

wyróżnienia: 

Lena Skoczek- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Weronika Kreft- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul          

Igor Wolfahrt- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Joanna Zalewska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Szymon Górecki- Pubnliczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

 

w kategorii szkół podstawowych klasy VII-VIII

nagrody:

I miejsce- Aleksandra Pawlak- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul 

II miejsce: Anna Grojs: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

II miejsce: Lena Połom: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

III miejsce: Mateusz Landsberg: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul 

III miejsce: Helena Fojut: Starogard Gdański

wyróżnienia:

Marcelina Mischliwska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

Jakub Targowski: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

Dagmara Pikuła: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

 

w kategorii szkół ponadpodstawowych

nagrody:

I miejsce: Weronika Sela: Internat Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształecnia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

II miejsce: Sara Ławniczak: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształecnia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Beata Dróżkowska

III miejsce: Natalia Glazer: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształecnia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Beata Dróżkowska

wyróżnienia:

Wiktoria Rykowska: Technikum im. gen. Józefa Hallera w Owidzu, opiekun Beata Dróżkowska

 

 

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

w kategorii przedszkola

nagrody:

I miejsce         Ewa Brągoszewska – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim  (zestaw)

wyróżnienia:

nie przyznano

 

w kategorii szkół podstawowych klasy I-III

nagrody:

I miejsce        Kira Graban – Starogard Gdański (zestaw)

II miejsce       Kamila Szweda – Czarnylas (op. Anna Szweda)

III miejsce      Zuzanna Armatowska – Kolincz   

wyróżnienia:

nie przyznano

 

w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VI

nagrody:

I miejsce        Bartek Strzelka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie (op. Izabella Pruszak) (zestaw)

II miejsce       Michał Osowicki – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Skarszewach (op. Dorota Bara)

III miejsce     Anastazja Klein - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie (op. Izabella Pruszak)

wyróżnienia:

Lena Bączkowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Starogardzie Gdańskim

 

w kategorii szkół podstawowych  klasy VII-VIII

nagrody:

I miejsce        Klaudia Andersz - Turze

II miejsce       Laura Malecka - Rokocin

III miejsce      Maja Hinz - Pinczyn

wyróżnienia:

nie przyznano

 

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

nagrody:

I miejsce         Damian Milewski – Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie (op. Beata Dróżkowska)           

                       Marcelina Jeleń – Koteże

II miejsce        Alicja Cejer – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu (op. Ewa Szwocha)

III miejsce       Marta Wrzód – I Liceum Ogólnokształcące w TSarogardzie Gdańskim (op. Danuta Piontek-Drews)

                       Bartłomiej Osowicki – II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (op. Urszula Tuszyńska-Chęć)

wyróżnienia:

nie przyznano

 

Wystawę pokonkursową oglądać można w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. 

303 Ostatnio zmieniany czwartek, 18 listopad 2021 10:17
Więcej w tej kategorii: