-

WYNIKI!!! Rejonowe eliminacje konkursu recytacji poezji i prozy w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Roamana Landowskiego - powiat starogardzki Wyróżniony

07 październik 2021
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji  w kategorii recytacji

XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

07.10.2021r., OPP Starogard Gdański

 

Dnia 7 października 2021r. po przesłuchaniu  24 uczestników jury w składzie:

1) Beata Graban

2) Eleonora Lewandowska

3) Bogdan Wiśniewski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria przedszkola i klasy „O”

I miejsce         Nina Uhlenberg – OPP Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)

II miejsce       Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszek” w Skórczu (op. Anna Betcher)

II miejsce       Lena Lisek - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Wesołowska)

II miejsce       Agata Ossowska - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Karolina Suszczewicz)

 

Kategoria klas I-III szkół podstawowych

I miejsce         Liliana Uhlenberg - OPP Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)

II miejsce       Mirela Stiwe – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)

II miejsce       Tymoteusz Sandak – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Zofia Wartalska – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

Wyróżnienia:

Julia Betcher - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Anna Betcher)

Franciszek Betcher - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Anna Betcher)

 

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

I miejsce        Agata Leszczyńska - Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

Wyróżnienie:

Paweł Bąkowski – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska)

 

Kategoria klas VII-VIII szkół podstawowych

I miejsce         Monika Mokwa – PSP w Lubichowie (op. Bogumiła Fałkowska)

II miejsce       Zuzanna Socha – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Natalia Mokwa  – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Justyna Belicka)

III miejsce      Patrycja Wiąz -  – PSP nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Małgorzata Forc-Szopińska)

Wyróżnienia:

Michał Gierszewski – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska)

Nikola Duraj – PSP w Kleszczewie Kościerskim (op. Monika Glaner)

Wiktoria Fabich - PSP w Kleszczewie Kościerskim (op. Monika Glaner)

 

Kategoria szkół ponadpodstawowych

I miejsce         Zuzanna Skibińska – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

II miejsce       Michalina Lampka – II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Dzwonkowska)

II miejsce       Filip Kaliszewski – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Miłosz Dwurznik – ZSE w Starogardzie Gdańskim (op. Alicja Negowska)

Wyróżnienie:

Nikola Narloch - II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Dzwonkowska)

 

Do udziału w dalszym etapie konkursu w Tczewie jury wytypowało następujące osoby

12 października 2021r., godz. 9.00 - MBP w Tczewie - Filia nr 7 ul. ks. Władysława Młyńskiego 4

Kategoria przedszkola i klasy „0” – Nina Uhlenberg, Krzysztof Betcher, Lena Lisek, Agata Ossowska

Kategoria klas I-III szkół podstawowych –Liliana Uhlenberg, Mirela Stiwe, Tymoteusz Sandak, Zofia Wartalska, Julia Betcher, Franciszek Betcher

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – Agata Leszczyńska, Paweł Bąkowski

 

13 października 2021r., godz. 9.00 - MBP w Tczewie - Filia nr 7 ul. ks. Władysława Młyńskiego 4

Kategoria klas VII i VIII szkół podstawowych – Monika Mokwa, Zuzanna Socha, Natalia Mokwa, Patrycja Wiąz

Kategoria szkół ponadpodstawowych – Zuzanna Skibińska, Michalina Lampka, Filip Kaliszewski, Miłosz Dwurznik, Nkola Narloch

 

Dziękujemy za udział!!! Gratulujemy! Trzymamy kciuki za finały w Tczewie :)

119 Ostatnio zmieniany piątek, 15 październik 2021 12:56
Więcej w tej kategorii: