-

VI Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu" - WYNIKI

  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 21 listopada 2014r. w starogardzkim Kinie SOKÓŁ odbył się, już po raz szósty Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej. 

 

Protokół oceny komisji konkursowej

VI Powiatowego Festiwalu Piosenki Ekologicznej

„Jedziemy do lasu”

 Dnia 21 listopada 2014 roku komisja konkursowa w składzie:

  • Przewodniczący Grzegorz Oller – muzyk, Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim
  • Stefan Galiński – zastępca Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i promocji Regionu Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim
  • Tadeusz Negowski – muzyk, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Starogardzie Gdańskim
  • Krzysztof Paul – muzyk, nauczyciel OPP
  • Piotr Chrapkowski – muzyk, członek zespołu LESZCZE, obsługa techniczna
  • Anna Zwiernik - sekretarz

po przesłuchaniu 26 prezentacji (lista uczestników stanowi załącznik nr 1 do n/n protokołu) postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy 0-III

I miejsce         Zespół EKO-TRZECIAKI w składzie: Julia Stawicka, Wiktoria Moczyńska, Weronika Netka

                     Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopytkowie (op. Beata Górzyńska)

II miejsce        Krzysztof Szweda – Publiczna Szkoła Podstawowa we Wielkim Bukowcu (op. Anna Szweda)

III miejsce      Zuzanna Podjacka - Publiczna Szkoła Podstawowa we Wielkim Bukowcu (op. Iwona Magalska)

WYRÓŻNIENIA

-

Kategoria szkoły podstawowe klasy IV-VI

I miejsce         Emilia Sadowska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)

II miejsce        Marta Kowalska – Publiczna Szkoła Podstawowa we Wielkim Bukowcu (op. Iwona Magalska)

III miejsce      Zuzanna Kalicińska - Katolicka Szkoła Podstawowa w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)

WYRÓŻNIENIE

Zofia Partyka – Zespół Szkół Publicznych w Starogardzie Gdańskim (op. Katarzyna Paul)

 

Kategoria szkoły gimnazjalne

I miejsce         Natalia Matyjaszczyk - Publiczne Katolickie Gimnazjum w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)

II miejsce        Alicja Herman – Publiczne Katolickie Gimnazjum w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)

II miejsce        Zespół w składzie: Sandra Strączek, Jolanta Drążek, Wiktoria Groth – Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie (op. Grzegorz Jastrzębski)

II miejsce        Wiktoria Pietrasik – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Chrapkowski)

III miejsce       Weronika Szlija – Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie (op. Wojciech Gdaniec)

WYRÓŻNIENIE

-

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce         Marieta Czubek – II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (op. Jerzy Jędrzejczyk)

II miejsce        Ewa Kiełpińska – op. Anna Kiełpińska

III miejsce      -

WYRÓŻNIENIA

-

Organizatorzy:
Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim z pomysłodawcą i dobrym duchem imprezy-Naczelnikiem Januszem Urbanem
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

Patronat honorowy:
Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary las” sp. z o.o.

Sponsorzy:
Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim
Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary las” sp. z o.o.
Sklep Muzyczny "Nuta" (ul. Sikorskiego, Starogard Gdański)
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych STARKOM
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

Serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz Pani Doroty i Pana Mirosławowa Bogun ze szkółki drzew i krzewów ozdobnych w Sucuminie za udekorowanie sceny.

Podczas obrad jury widownia obejrzała pokaz Sokolników z Zakładu Utylizacji Odpadów w Czarnym Lesie oraz wystąpiła gwiada wieczoru mega energiczny Zespół SUNNY MONEY, który porwał publiczność do wspólnej zabawy.

 

Serdecznie gratulujemy wykonawcom i dziękujemy wszystkim przyjaciołom festiwalu!

2915 Ostatnio zmieniany czwartek, 30 kwiecień 2015 10:46
Więcej w tej kategorii: