-

XII Powiatowy Festwial Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu" - WYNIKI

01 grudzień 2020
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(1 głos)
XII Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu"
 
Po przesłuchaniu 30 zgłoszeń jury w składzie
- Tadeusz Negowski
- Janusz Urban
- Jacek Sadowski
- Agata Glejt
- Stefan Galiński
POSTANOWIŁO PRZYZNAĆ NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
 
?Kategoria szkoły podstawowe klasy I-III
I miejsce LENA MAJKA – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Starogard Gdański (op. Katarzyna Oller)
II miejsce MAŁGORZATA STOSIK – Studio Muzyczne Starogard (op. Lucyna Kreft-Surowiec)
III miejsce LILIANA UHLENBERG – Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)
III miejsce ZUZANNA KREJA – PSP Wielki Bukowiec (op. Barbara Kreja)
 
Wyróżnienia:
- MARIA SOBIECHOWSKA – Studio Muzyczne Starogard (op. Lucyna Kreft-Surowiec)
- MIRELA STIWE – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
- MARTYNA RYCIAK – Chrześcijańska Szkoła Podstawowa w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)
- ZOFIA SIERACKA – (op. Aneta Falkowska)
 
?Kategoria szkoły podstawowe klasy IV-VI
I miejsce KINGA WYLĘGŁY – op. Małgorzata Wylęgły
II miejsce ALEKSANDRA CWIL – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Daniel Erdanowski)
III miejsce OLIWIA GUTKOWSKA – Starogardzkie Centrum Edukacji Muzycznej (op. Michał Nagórski)
III miejsce MATEUSZ RACZKOWSKI – Studio Muzyczne Starogard (op. Lucyna Kreft-Surowiec)
 
Wyróżnienia:
- JULIA JANKOWSKA – Starogardzkie Centrum Edukacji Muzycznej (op. Michał Nagórski)
- JUDYTA SIEROCKA – Publiczna Szkoła Podstawowa Kokoszkowy (op. Anna Rzepa)
- OLIWIA SAMULSKA – Chrześcijańska Szkoła Podstawowa w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)
- ALICJA PARTEKA - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)
- AGNIESZKA JĘDRZEJCZYK - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)
- ELŻBIETA KALETA – Gminny Osrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
 
?Kategoria szkoły podstawowe klasy VII i VIII
I miejsce AGATA GRUCHAŁA - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Samulska)
II miejsce KAROL TYLICKI - Zespół Szkół Publicznych w Szlachcie (op. Elżbieta Szlachcikowska)
 
?Kategoria szkoły ponadpodstawowe
I miejsce JULIA KUCZKOWSKA – II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (op. Jerzy Jędrzejczyk)
II miejsce - 
III miejsce JULIA GRAMBURG - II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (op. Jerzy Jędrzejczyk)
 
Wyróżnienia:
- BEATA GORNOWICZ – op. Jolanta Gornowicz
- KRZYSZTOF I KAMILA SZWEDA – op. Anna Szweda
 
‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️GRATULUJEMY‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
 
UWAGA ‼️‼️ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH LAUREATÓW Festiwalu Piosenki Ekologicznej 2020 PO ODBIÓR NAGRÓD:
 
9.12.2020r. (środa) w OPP:
 
Godz. 16.00 - kategoria klasy I-III szkoł podstawowych (z jednym opiekunem)
Godz. 16.30 - kategoria klasy IV-VI szkoł podstawowych (sami laureaci)
Godz. 17.00 - kategoria klasy VII -VIII szkół podstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe (sami laureaci)
 
436 Ostatnio zmieniany piątek, 19 luty 2021 12:27
Więcej w tej kategorii: