-

Konkurs na Pisankę Wielkanocną 2020 - WYNIKI

  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pomimo niesprzyjającego czasu oceniliśmy prace nadesłane na XVI Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną.

Poniżej protokół oraz galeria zdjęć.

Protokół obrad komisji konkursowej

XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu na Pisankę Wielkanocną

 

Dnia 06.04.2020r. komisja konkursowa w składzie:

- Katarzyna Oller

- Anna Zwiernik

- Grzegorz Oller

Dokonała oceny 56 prac nadesłanych na konkurs i ustaliła co następuje:

 

Kategoria przedszkola i klasy „0”

Prace indywidualne

NAGRODY

- Stanisław Drążewski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Franciszek Cegłowski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Kacper Mrówczyński – Niepubliczne Publiczne Przedszkole w Pinczynie

 

WYRÓŻNIENIA

- Lena Kryża – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

- Klara Lis – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Antonia Ługowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Barłożnie, oddział przedszkolny

- Milena Czapiewska – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

- Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Jan Margol – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu (op. Iwona Wesołowska)

- Klaudia Olejniczak – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Antoni Sowiński

- Michał Kuligowski – Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach w Ligowie

- Tobiasz Osowski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

 

Prace grupowe

NAGRODY

- Kółko plastyczne „Mali Artyści” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach, Monika Paczkowska)

- Grupa „Modraki” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Janikowska, Aneta Brzezińska)

- Grupa „Słoneczka” – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” (op. Iwona Wesołowska)

- Grupa Smerfiki – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

 

WYRÓŻNIENIA

- 3 osobowa grupa z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Karolina Breska)

 

Kategoria klasy I-III szkół podstawowych

NAGRODY

- Weronika Isakowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Słoma)

- Karolina i Michalina Kuchanny

- Franciszek Betcher – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

- Kornelia Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

 

WYRÓŻNIENIA

- Nadia Stolc – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach

- Nikodem Bonk – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Bartosz Dziewiątkowski - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Paweł Aszyk - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Alicja Gniewkowska – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

 

 

Kategoria klasy IV-VI szkół podstawowych

NAGRODY

- Wiktoria Greszczeszyn – Szkoła Podstawowa w Osiu (op. Henryk Porożyński)

- Kinga Kaczorowska – Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach (op. Malwina Sikora)

- Miłosz Glich – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zblewie (op. Alicja Kędziora)

- Jakub Palczewski

 

WYRÓŻNIENIA

- Aurelia Owerczuk, Filip Cisoń, Luise Rychert, Zuzanna Kolasińska – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Roksana Wąsewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa we Więckowych

- Klaudia Niklas – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim

- Nadia Wierzba - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Paweł Kozak – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

 

 

 

808 Ostatnio zmieniany piątek, 01 maj 2020 11:17
Więcej w tej kategorii: