-

XV Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną - protokół

03 kwiecień 2019
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Protokół jury

XV Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

Dnia  2 kwietnia 2019r. 2018r. jury w składzie:

- Magdalena Haras

- Adam Haras

- Józef Olszynka

- Grzegorz Oller

dokonało oceny  prac nadesłanych na konkurs i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

 

PRACE INDYWIDUALNE

Nagrody:

- Wiktor Muchowski – Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” w Starogardzie Gdańskim (op. Ewelina Wypych)

- Natalia Murzydło – Przeszkolę nr 2 w Pelplinie (op. Wiesława Domańska)

- Kacper Banasiak – Przedszkole Publiczne w Pinczynie (op. Dominika Cherek)

Wyróżnienia:

- Antonina Grybek – Przedszkole w Gniewie (op. Angelika Grucza)

- Oliwia Bałachowska – Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Tczewie (op. Aleksandra Bałachowska)

- Nadia Badzioch - Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Szafran)

- Emilia Górna – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Magdalena Wojtaś)

- Maja Strzyżewska - Przedszkole Publiczne w Pinczynie (op. Dominika Cherek)

 

PRACE GRUPOWE

Nagrody:

- Alan Świeczkowski i Grzegorz Kopeć – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Nowicka i Daria Borowska)

- Oddział przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Błądzimiu (op. Emilia Ossowicka)

- Nela Trokowska-Wycinka i Lena Rekowska – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Nowicka i Daria Borowska)

- Grupa „Motylki” – Przedszkole Publiczne w Lubichowie (op. Regina Rogowska)

- Kółko Plastyczne „Mali Artyści” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach i Monika Paczkowska)

- Grupa „Muchomorki” – Gminne Przedszkole w Zblewie oddział w Bytoni (op. Patrycja Szczygelska)

- Akademia Małego Artysty Przedszkole Niepubliczne „Plastuś”

Wyróżnienia:

- Przedszkole w Kolinczu (3-4-5 latki)

- Kółko Plastyczne „Mali Artyści” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Katarzyna Dembicka)

- Grupy Przedszkolne SOSW – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Sabina Podolna)

- Grupa „Jeżyki” - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Kamila Olżyńska i Beata Waszińska)

- Grupa „Jeżyki” – Przedszkole Publiczne w Bobowie (op. Karolina Szalewska i Jolanta Zielińska)

- Grupa „Pszczółki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Martin)

- Agata Karczyńska i Michał Neuman – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Sadowska)

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

- Agata Warmbier – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Krystyna Kolasińska)

- Jacek Warmbier – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Krystyna Kolasińska)

- Dorota Piekarska – Szkoła Podstawowa w Błądzimiu (op. Joanna Kufel)

- Michalina Toczek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Mariola Dudzińska)

- Kornelia Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

- Antonina Krzemińska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Grażyna Derowska)

Wyróżnienia:

- Lena Matula – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Jolanta Michna)

- Natalia Serocka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Danuta Kensicka i Natalia Wrycza)

- Dorota Kotłowska – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu 

- Weronika Szyca – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Maria Łojewska)

- Jakub Czechowski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Katarzyna Pelplińska)

- Grupa dzieci z klasy II - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim (op. Danuta Stawicka)

 

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

- Aleksandra Formela – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

- Bianka Hinz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pinczynie

- Agata Rynkowska

- Marek Siemaszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

Wyróżnienia:

- Filip Niżyński - Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

- Kinga Kaczorowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach (op. Beata Drózkowska)

- Oskar Słomiński – Szkoła Podstawowa we Więckowach (op. Dorota Bogdanowicz)

- Andrzej, Karolina i Michalina Kuchanny

- Patryk Szulc - Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

 

Serdecznie dziekujemy wszystkim za udział a laureatom gratulujemy!!!

Informujemy też, że wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród odbędzie się 9 kwietnia 2019r. w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim (obok fontanny). W wystawie udział wezmą wszystkie prace zgłoszone na konkurs, a oglądać ją będzie można do 24 kwietnia 2019r. 

520 Ostatnio zmieniany wtorek, 16 kwiecień 2019 14:00
Więcej w tej kategorii: