-

Uroczyste wręczenie nagród w konkursach wielkanocnych-fotorelacja

  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 17 marca komisja w składzie: Mirosława Möller, Magdalena Haras, Zofia Sumczyńska i  ks. Wojciech Korzeniak miała trudna jurorską pracę do wykonania. A wszystko to za sprawą dwóch Ogólnopolskich Kociewskich Konkursów: na Pisankę Wielkanocną i plastycznego pn. "Stacja drogi krzyżowej". Podkreślić należy, iż liczba prac przesłanych na konkursy, jak i ich poziom były imponujące. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w auli naszej placówki w dniu 26 marca, a nagrody wręczali Starosta Starogardzki Leszek Burczyk i Dyrektor OPP Grzegorz Oller. Poniżej prezentujemy laureatów tych wiosennych konkursów.  

Laureaci  XI OGÓLNOPOLSKIEGO KOCIEWSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pn. „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

KATEGORIA: KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

nagrody:

  1. Magda Domachowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim, op. Beata Słoma
  2. Zofia Żebrowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, op. Katarzyna Bembenek
  3. Zuzanna Wieczorek – Szkoła Podstawowa nr 7 w Rudzie Śląskiej, op. Wiesława Kapała

wyróżnienia:

-Vanessa Biernat – Szkoła Podstawowa nr 7 w Rudzie Śląskiej,

-Aleksandra Folleher – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim, op. Beata Słoma

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

nagrody:

  1. Karol Niemczycki – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta
  2. Karina Kluck – Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie, op. Anna Polc
  3. Jakub Szumowski – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta

 wyróżnienia:

- Bartosz Zmura – Publiczna Szkoła Podstawowa w Skarszewach, op. Dorota Bara

- Daniel Jakóbiak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionce, op. Regina Kotłowska

- Weronika Nowacka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim, op. Jolanta Rajkowska

- Aleksandra Łobocka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionce, op. Regina Kotłowska

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE

nagrody:

  1. Wiktoria Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, op. Piotr Tyborski
  2. Jagoda Szwaczkiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta
  3. Dorota Mądroń – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata       Magryta
  4. Marcelina Piekarczyk - Publiczne Gimnazjum w Smętowie Granicznym, op. Ewelina Łukomska

wyróżnienia:

-Amanda Mojżesz – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta

- Nicola Ciechowska – Gimnazjum w Warlubiu, op. Joanna Fordońska-Jędral

- Michał Kotłowski – Publiczne Gimnazjum w Smętowie Granicznym, op. Ewelina Łukomska

- Justyna Rzemieniuk - Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta

- Izabela Wojtalewicz – Gimnazjum w Świekatowie, op. Anita Tucholska

- Marlena Mojżesz – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta

- Justyna Cesarz – Publiczne Gimnazjum w Kleszczewie Kościerskim, op. Hanna Herman

- Weronika Tournier - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, op. Piotr Tyborski

- Dominika Trawicka – Zespół Szkół Publicznych w Pączewie, op. Monika Maciejewska

                           Laureaci XI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu na Pisankę Wielkanocną

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA I KLASY „0” SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

nagrody:                

- Nadia Grochowska - Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Bajeczka” (op. Monika Nowicka)

- Grupa III Żabki, 4 i 5-latki – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim

(op. Małgorzata Kiryluk)

- Grupa „Małe Kociewiaki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Wesołowska)

wyróżnienia:

- Grupa Jeżyków i Biedronek – Przedszkole w Bukowcu (op. Monika Janicka i Aleksandra Szatkowska)

- Grupa „Motylki” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Kardas i Beata Buca)

- Grupa Misie Średniaki – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Pluszowego Misia” (op. Magdalena Gramburg)

- Daniel Świerski – oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Czersku Świeckim,

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

nagrody:       

 - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. S. Marty Wieckiej w Szczodrowie (op. Anna Redzimska)

- Julia Potrzebowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Krystyna Kolasińska)

- Agata Szoska – Zespół Szkół Publicznych w Godziszewie (op. Karolina Szoska)

 wyróżnienia:

- Oliwia Kiedrowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Joanna Kiedrowska i Sabina Fryszka)

- Anna Kurecka – Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie (op. Kamila Ciosk)

- Ola Sikorska –Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowem (op. Małgorzata Staniak)

- Wiktoria Cherek – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

nagrody:       

 - Filip Burczyk - Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie (op. Kamila Ciosk)

- Tatiana Bogun - Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie (op. Kamila Ciosk)

- Kamila Gołębiewska – Szkoła Podstawowa w Czersku Świeckim

(op. Beata Manikowska-Klajbor)

- Piotr Sulewski - Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie (op. Kamila Ciosk)

- Krystian Kasper – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Elwira Andraszewicz)

- Łukasz Witerski – SP nr 10 w Tczewie (op. Elwira Andraszewicz)

- Roksana Richert – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kleszczewie Kościerskim

- Julia Tarnowska – Szkoła Podstawowa w Piasecznie (op. Dorota Staniszewska)

- Michał Kisielewski – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Elwira Andraszewicz)

- Mateusz Klamerus – Szkoła Podstawowa w Polskim Gronowie

(op. Dorota Klamerus i Sławomir Gąsiorek)

 wyróżnienia:

- Wiktoria Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

(op. Piotr Tyborski)

 

 

 

 

 

 

2218 Ostatnio zmieniany czwartek, 30 kwiecień 2015 10:57
Więcej w tej kategorii: