Cze 10

(kliknij w ikonkę Facebooka w prawym górnym rogu, a przeniesiesz się na naszą stronę Fb)

 

Maj 18

Protokół obrad jury

Konkurs wokalny online „Gdzie strumyk płynie z wolna”

 

W dniu 15 maja 2020r. jury w składzie:

  • Lucyna Kreft-Surowiec
  • Grzegorz Oller
  • Piotr Chrapkowski

po przesłuchaniu zgłoszeń, które napłynęły na konkurs postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

I miejsce     Julia Szymala

                  Lena Majka

II miejsce    Kalina Faleńska

                  Maria Sobiechowska

                  Zuzanna Erdanowska

III miejsce   Amelia Aleksandrowicz

                  Anna, Kamila i Krzysztof Szweda

wyróżnienia:

- Róża Baniewska

- Liliana Piechowska

 

Gratulujemy! W sprawie odbioru nagród skontaktujemy się telefonicznie!!!!!

 

Kwi 07

Wasza postawa wobec koronawirusa zmotywowała nas do zrealizowania konkursów wielkanocnych. Oto wyniki i galeria XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”.

 

 

Protokół jury

XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego

 „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

 

Dnia 6 kwietnia 2020 roku jury w składzie:

 

- Anna Zwiernik

- Grzegorz Oller

- Katarzyna Oller

 

dokonało oceny 25 prac i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagroda

Blanka Mindykowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Marta Gabryel

Marta Krusicka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Beata Słoma

Weronika Isakowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Beata Słoma

Paweł Zwara - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

Opiekun Beata Słoma

 

Wyróżnienia

Karolina Kuchanna - Dąbrówka

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

 nagrody:

Roksana Wąsewicz -Junkrowy

 

wyróżnienia:

Wiktor Machel – Szkoła Podstawowa w Grupie

Paweł Pietruszewski – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Filip Mania - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Dominik Osmański - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Andrzej Kuchanny - Dąbrówka

 

KATEGORIA KLASY VII i VIII SZKOŁY PODSTAWOWE

 

nagrody:

Julia Gornowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zblewie, opiekun Urszula Gornowicz

 

wyróżnienia:

Zofia Oller – Koteże

Kinga Kaczorowska – Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach, opiekun Malwina Sikora

Pior Bogdanowicz- Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

Nagrody:

Wiktoria Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Piotr Tyborski

Szymon Muniowski- Internat  Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

 

Wyróżnienia:

Natalia Wierzba - Internat  Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

Karolina Radomska – Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Wojciech Czaplewski

 

 

Kwi 07

Pomimo niesprzyjającego czasu oceniliśmy prace nadesłane na XVI Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną.

Poniżej protokół oraz galeria zdjęć.

Protokół obrad komisji konkursowej

XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu na Pisankę Wielkanocną

 

Dnia 06.04.2020r. komisja konkursowa w składzie:

- Katarzyna Oller

- Anna Zwiernik

- Grzegorz Oller

Dokonała oceny 56 prac nadesłanych na konkurs i ustaliła co następuje:

 

Kategoria przedszkola i klasy „0”

Prace indywidualne

NAGRODY

- Stanisław Drążewski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Franciszek Cegłowski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Kacper Mrówczyński – Niepubliczne Publiczne Przedszkole w Pinczynie

 

WYRÓŻNIENIA

- Lena Kryża – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

- Klara Lis – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Antonia Ługowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Barłożnie, oddział przedszkolny

- Milena Czapiewska – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

- Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Jan Margol – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu (op. Iwona Wesołowska)

- Klaudia Olejniczak – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Antoni Sowiński

- Michał Kuligowski – Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach w Ligowie

- Tobiasz Osowski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

 

Prace grupowe

NAGRODY

- Kółko plastyczne „Mali Artyści” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach, Monika Paczkowska)

- Grupa „Modraki” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Janikowska, Aneta Brzezińska)

- Grupa „Słoneczka” – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” (op. Iwona Wesołowska)

- Grupa Smerfiki – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

 

WYRÓŻNIENIA

- 3 osobowa grupa z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Karolina Breska)

 

Kategoria klasy I-III szkół podstawowych

NAGRODY

- Weronika Isakowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Słoma)

- Karolina i Michalina Kuchanny

- Franciszek Betcher – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

- Kornelia Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

 

WYRÓŻNIENIA

- Nadia Stolc – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach

- Nikodem Bonk – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Bartosz Dziewiątkowski - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Paweł Aszyk - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Alicja Gniewkowska – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

 

 

Kategoria klasy IV-VI szkół podstawowych

NAGRODY

- Wiktoria Greszczeszyn – Szkoła Podstawowa w Osiu (op. Henryk Porożyński)

- Kinga Kaczorowska – Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach (op. Malwina Sikora)

- Miłosz Glich – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zblewie (op. Alicja Kędziora)

- Jakub Palczewski

 

WYRÓŻNIENIA

- Aurelia Owerczuk, Filip Cisoń, Luise Rychert, Zuzanna Kolasińska – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Roksana Wąsewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa we Więckowych

- Klaudia Niklas – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim

- Nadia Wierzba - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Paweł Kozak – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

 

 

 

Lut 19

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE W TERENU POWIATU STAROGARDZKIEGO

 

Zapraszamy do udziału w Powiatowych Eliminacjach Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, które odbędą się 30 marca 2020r. o godz. 1000 w siedzibie OPP, ul. Sikorskiego 26, Starogard Gdański.

Prosimy o przesłanie imiennej listy trzech uczestników oraz opiekuna lub zgłoszenie nieobecności reprezentacji szkoły faxem na numer tel. (058) 561-33-26 do dnia 20 marca 2020r. 

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej OPP w zakładce KONKURSY oraz na stronie Urzędu Marszałkowskiego https://bip.pomorskie.eu/a,62905,ogloszenie-z-dnia-27-stycznia-2020.html

 

Lut 05

Zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną. 

 Konkurs przeznaczony dla uczniów z przedszkoli oraz szkół podstawowych klasy I-VI.

Zgłoszenia prac do - 20 marca 2020r.

Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród - 1 kwietnia 2020r.

 

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie w załączeniu.

Lut 05

Zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną. 

 

Konkurs przeznaczony dla uczniów z przedszkoli oraz szkół podstawowych klasy I-VI.

Zgłoszenia prac do - 20 marca 2020r.

Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród - 1 kwietnia 2020r.

 

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie w załączeniu.

Sty 13

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy informacje dotyczące XXXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.

Informujemy, że Eliminacje Konkursu, podobnie jak w latach ubiegłych, podzielone zostały na Okręgowe Eliminacje – w Starogardzie, Lubichowie, Skórczu i Skarszewach. Koncert Finałowy odbędzie się w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim w dniach 25-26 marca 2020 roku – wszelkie informacje znajdą Państwo w Terminarzu Konkursu.

Zwracamy Państwa uwagę na termin nadsyłania zgłoszeń: 10 marca 2020r. Podany termin nie może być przekroczony. Ze względu na duży zasięg konkursu, dwustopniowe eliminacje na terenie naszego powiatu oraz chęć zapewnienia odpowiedniego poziomu przesłuchań, spóźnienie może narazić Państwa na odrzucenie zgłoszenia.

Prosimy o czytelne wypełnianie kart zgłoszeń oraz przesyłanie ich wraz z odpisem protokołu eliminacji szkolnych.

Wszelkich informacji nt. konkursu udziela jego koordynator Pani Anna Zwiernik, tel. 58-561-33-26.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego życząc sukcesów i artystycznych odkryć.

 

w załączeniu:
- regulamin
- zasady organizacyjne
- terminarz
- karta zgłoszenia

 

 

 

 

Sty 08

Informujemy, że szopki zgłoszone do XXVIII Kociewskiego Konkursu Plastycznego na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową można już odbierać z siedziby OPP, ul. Sikorskiego 26. 

 

Ostateczny termin odbioru mija 31 stycznia 2020r. Po tym terminie nieodebrane szopki zostaną zniszczone lub przekazane na aukcje charytatywne. 

 

Dziękujemy za udział i prosimy o jak najszybszy odbiór prac.

Gru 18

Dnia 18 grudnia 2019 roku Galeria "Neptun" wypełniła się laureatami naszych konkursów bożonarodzeniowych. Uroczystość rozpoczęły występy grup dancehallowych, a zakończyły życzenia świąteczne przekazane przez Dyrektora Grzegorza Ollera. A to, co działo się pomiędzy przyniosło wiele radości, satysfakcji, dumy i motywacji do udziału w innych konkursach wszystkim nagrodzonym. Zapraszamy do fotorelacji.  

Gru 16

Prezentujemy Wyniki XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kociewską Kartkę Pocztową o Tematyce Bożonarodzeniowej. Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 18 grudnia o godz. 12.00 w Galerii "Neptun".  

Gru 16

Wyniki XXVIII Kociewskiego Konkursu Plastycznego na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Laureatom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 18 grudnia o godz. 12.00 do Galerii Neptun.

Strona 1 z 9