Mar 24

 

 

Zapraszamy do Galerii Konkursów Wielkanocnych:

XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny

 „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

oraz

XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

Mar 24

Końcowy akord Festiwalu Piosenki Ekologicznej Online. Dotarły do nas piękne pendrivy z materiałami festiwalowymi wykonane przez drukarnię EKB w Starogardzie Gdańskim. Każdy uczestnik może odebrać swój pendrivie do świąt, a kto nie odbierze ten otrzyma od nas przesyłkę pocztową za dwa tygodnie.

 

Mar 24

 

Protokół jury

XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

 

 

Dnia 22 marca 2021 roku jury w składzie: 

- Zofia Sumczyńska

- ks. Damian Plackowski

- Józef Olszynka

- Grzegorz Oller

dokonało oceny 309 prac nadesłanych na konkurs i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Mar 24

 

Protokół jury

XVII Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego

 „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

 

 

Dnia 22 marca 2021 roku jury w składzie: 

- Zofia Sumczyńska

- ks. Damian Plackowski

- Józef Olszynka

- Grzegorz Oller

 dokonało oceny 179 prac i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

 

Mar 20

W tym roku udało nam się już po raz siedemnasty zorganizować Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną i właśnie dzisiaj zakończyliśmy przyjmowanie prac konkursowych. Wpłynęło do nas sporo ciekawych pisanek wykonanych w duchu kociewskiej tradycji, ale również tych wyróżniających się kreatywnym podejściem. Tym razem wprowadziliśmy nową kategorię rodzinną, która umożliwiła wzięcie udziału w konkursie całym rodzinom i pomogła podtrzymać tradycję wspólnego zdobienia pisanek. Wszystkie nadesłane do nas prace są dowodem na to, że umiejętność dekorowania pisanek na Wielkanoc wciąż ma się dobrze.

W tym samym czasie ogłoszony był także XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny pn. „Stacja Drogi Krzyżowej”. Tutaj zadanie polegało na własnoręcznym wykonaniu dowolnie wybranej stacji drogi krzyżowej, symbolicznie związanej z regionem Kociewia. Wpłynęło do nas bardzo dużo prac malarskich i rysunkowych, ale również przestrzennych.

W poniedziałek jury wyłoni zwycięzców, a wyniki już we wtorek zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim od 24 marca 2021r. Zapraszamy do oglądania i serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

Mar 11

Dyrekcje szkół podstawowych

z terenu powiatu starogardzkiego

 

Przedstawiamy Państwu regulamin Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.

W tym roku ze względu na sytuację pandemiczną konkurs odbędzie się jednoetapowo tylko na szczeblu powiatowym. Eliminacje okręgowe oraz konkurs wojewódzki nie odbędą się.

Konkurs odbędzie się w formie online. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem. Zwracamy też uwagę na adres mailowy na który należy wysłać zgłoszenie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

         

Zapraszamy do udziału!!!!

Mar 10

Prosimy o odbiór szopek!!!!!!

 

Po 15 marca 2021r. nieodebrane szopki zostaną zutylizowane.

Lut 15

 

Przedstawiamy regulamin nowego

Powiatowego Konkursu Piosenki „Śpiewamy dla mamy”

organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim wraz ze Starostwem Powiatowym w Starogardzie Gdańskim.

Zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców powiatu starogardzkiego do 26 roku życia. Konkurs oceniany będzie w trzech kategoriach: do 7 lat, 8-14 lat oraz 15-26 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować piosenkę zawierającą w tekście słowo „mama” i przesłać zgłoszenie do 12 kwietnia 2021r. Zgłoszone osoby zostaną zaproszone do studia nagrań OPP na nagranie wcześniej przygotowanej piosenki. O decyzji jury wszyscy zostaną powiadomieni drogą telefoniczną, smsem lub e-mailem. W zależności od sytuacji związanej z obostrzeniami pandemicznymi podsumowanie konkursu odbędzie się w formie online lub koncertu finalistów. Regulamin w załączeniu. 

Sty 25

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursy Plastycznego pn. "Stacja Drogi Krzyżowej"

 

Regulamin w załączeniu!!!!!

Sty 25

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu na Pisankę Wielkanocną!!!

 

Regulamin w załączeniu!!!

Strona 1 z 10