Cze 03

Protokół oceny komisji konkursowej Powiatowy Konkurs Piosenki „Śpiewamy dla mamy”

 

Dnia 16 maja 2022r. roku komisja konkursowa w składzie:

  • Tadeusz Negowski - przewodniczący
  • Wioleta Strzemkowska-Konkolewska
  • Jacek Sadowski
  • Stefan Galiński
  • Grzegorz Oller

 

po przesłuchaniu nagrań 77 zgłoszonych uczestników (lista uczestników stanowi załącznik nr 1 do n/n protokołu) komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

Kategoria do lat 7 (roczniki 2015-2022)

I miejsce     Zespół „Jeżyki” – Ewa Brągoszewska, Klara Gȕnter, Łucja Jędrzejczyk, Hanna Skrobisz, Kornelia Literska – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Katarzyna Górecka-Stangel)

II miejsce    Nina Uhlenberg – op. Małgorzata Martys

III miejsce  Maria Przytarska – Przedszkole „Tęczowy zakątek” w Skarszewach (op. Emilia Przytarska i Iwona Piepiórka-Fiał)

Wyróżnienia:

- Agata Gworek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie (op. Justyna Dorawa)

- Maja Papierz – Starogardzkie Centrum Edukacji Muzycznej (op. Michał Nagórski)

- Aleksandra Richert - Przedszkole „Tęczowy zakątek” w Skarszewach (op. Marta Batkowska)

 

Kategoria 8-10 lat (roczniki 2012-2014)

I miejsce     Liliana Uhlenberg – op. Małgorzata Martys

Julia Mokwa – op. Katarzyna Mokwa

II miejsce    Alicja Flisikowska – op. Kinga Flisikowska

III miejsce  Amelia Eliasz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach (op. Katarzyna Eliasz)

Wyróżnienia:

- Natalia Urbańska – op. Agnieszka Urbańska

 

Kategoria 11-14 lat (roczniki 2011-2008)

I miejsce     Julia Michalska – Kuźnia Bracka (op. Radosław Ciecholewski)

II miejsce    Lena Majka – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Katarzyna Oller)

III miejsce  Lena Nierzwicka

Wyróżnienia:

- Judyta Sierocka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach (op. Anna Rzepa)

- Amelia Łabudzka – op. Aneta Falkowska

- Jakub Gdaniec – op. Kinga Gdaniec

 

Kategoria 15-26 lat (roczniki 1996-2007)

I miejsce     Ewa Jędrzejewska – Studio Muzyczne Starogard (op. Justyna Czarnota)

II miejsce    Monika Warembier - op. Agata Glejt

III miejsce  Marta Młyńska – Starogardzkie Centrum Edukacji Muzycznej (op. Michał Nagórski)

Wyróżnienia:

- Agata Gruchała – op. Justyna Czarnota

- Matylda Rybacka – op. Aneta Falkowska

 

NAGRODY PUBLICZNOŚCI

W kategorii do lat 7 - Zespół „Wiewiórki” Blanka Plutowska, Karolina Przetarska, Anna Reikowska (354 głosy)

W kategorii 8-10 lat – Kinga Piotrzkowska (3502 głosy)

W kategorii 11-14 lat – Julia Kucmann (387 głosów)

W kategorii 15-26 lat Emilia Szymanel (194 głosy)

 

!!!!!  

- napłynęło 77 piosenek wykonanych przez 69 solistów oraz 8 zespołów i duetów łącznie 96 osób

- jury w dniu 16 maja 2022r. nagrodziło 13 i wyróżniło 9 utworów

- nagrody w konkursie ufundowali:

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim

IGLOTEX S.A.

Kwiaciarnia Piotr Pobłocki

Rada Rodziców Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali wręczenia nagród: 

https://www.facebook.com/Powiat.Starogardzki/videos/735836487603183

 

Galerie zdjęć z wydarzenia: 

https://www.facebook.com/Powiat.Starogardzki/photos/pcb.5624960137572987/5624925660909768/

https://www.facebook.com/Powiat.Starogardzki/photos/pcb.5624843040918030/5624825074253160/

 

 

 

 

 

Cze 03

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

W dniach 27 i 29 kwietnia 2022r. w Auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej. Niezapomnianych wrażeń dostarczyli nam recytatorzy ze szkół podstawowych całego powiatu.

 

27 kwietnia 2022r. jury w składzie: Beata Graban, Mariola Kurowska-Gwizdoń oraz Bogdan Wiśniewski wysłuchało 22 uczestników w kategorii dzieci młodszych (klasy I-III szkół podstawowych) oraz 27 uczestników w kategorii dzieci starszych (klasy IV-VI szkół podstawowych).

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia

 

Kategoria – recytacja dzieci młodsze (klasy I-III szkół podstawowych)

I miejsce:

Zofia Wartalska - ODK Starogard Gdański, op. Aleksandra Miczek oraz Ksawery Skóra - PSP nr 6 Starogard Gdański, op. Henryka Osińska.

II miejsce:

Maria Dróżkowska - ZKiW w Pinczynie op. Agnieszka Derda oraz Aleksandra Śliwa - PSP nr 3 w Starogardzie Gdańskim op. Romana Ossowska.

III miejsce:

Natalia Gwizdała - PSP Wielki Bukowiec op. Iwona Kopczyńska oraz Tymoteusz Sandak - ODK Starogard Gdański. op. Aleksandra Miczek.

 

WYRÓŻNIENIA:

- Kacper Kubkowski z PSP w Lubichowie, op. Karolina Osowka

- Liliana Uhlenberg z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, op. Małgorzata Martys

- Franciszek Betcher z PSP w Skórcz, op. Joanna Wiśniewska.

 

Kategoria - recytacja dzieci starsze klasy IV-VI szkół podstawowych

I miejsce:

Wiktoria Gawlik - ODK Starogard Gdański, op. Aleksandra Miczek

II miejsce:

Weronika Stankowska - ODK Starogard Gdański, op. Aleksandra Miczek

III miejsce:

Daria Jakubowska - PSP w Skórczu, op. Anna Kolassa.

 

WYRÓŻNIENIA:

- Maja Zaworska z SCK, op. Aleksandra Miczek

- Florentyna Gawlik z SP w Skarszewach, op. Katarzyna Drążek

- Franciszek Szadkowski z PSP nr 6 w Starogardzie Gdańskim, op. Monika Wałaszewska

- Igor Trepkowski z PSP w Osieku, op. Dorota Nowogródzka-Cherek

 

 

29 kwietnia 2022r. jury w składzie: Dorota Szufrajda, Bogdan Wiśniewski i Piotr Chrapkowski przesłuchało 23 uczestników w kategorii młodzieży (klasy VII i VIII szkół podstawowych) oraz 4 uczestników w kategorii poezji śpiewanej.

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia

 

Kategoria - recytacja młodzieży (klasy VII-VIII szkół podstawowych)

I miejsce:

Marcel Jodko - PSP w Lubichowie, op. Alicja Benkowska

II miejsce:

Julia Neumann - SP nr 1 w Skarszewach, op. Iwona Wojewódka oraz Weronika Deska - PSP w Skórczu, op. Izabela Bąber.

III miejsce:

Marta Partyka - PSP nr 6 w Starogardzie Gdańskim op. Małgorzata Burczyk oraz Julian Konkolewski - ODK Starogard Gdańskim op. Aleksandra Miczek.

 

WYRÓŻNIENIA:

- Michał Gierszewski z PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim op. Agnieszka Cieślewicz- Kwaśniewska

- Katarzyna Frost z ZSP w Kaliskach, op. Joanna Sykutera

- Aleksandra Biernat z PSP nr 8 w Starogardzie Gdańskim, op. Joanna Rajewska

- Lena Połom z PSP nr 6 w Starogardzie Gdańskim, op. Małgorzata Burczyk

- Nikola Gwizdała z PSP w Pączewie, op. Anna Suwalska

- Mikołaj Gomuła z SCK, op. Aleksandra Miczek

 

Kategoria – poezja śpiewana

I miejsce:

Julia Michalska z Kuźni Brackiej, op. Radosław Ciecholewski;

II miejsce:

Judyta Sierocka z PSP w Kokoszkowach, op. Anna Rzepa

III miejsce:

Kornelia Tecław z ODK w Starogardzie Gd, op. Radosław Ciecholewski oraz Anna Wojciechowska ze SP w Skarszewach, op. Anna Gumińska.

 

Nagrody ufundowali:

- Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
- Gmina Kaliska
- Gmina Wiejska Skórcz
- Gmina Lubichowo
- Gmina Smętowo Graniczne
- Gmina Skarszewy
- Gmina Osiek

 

Maj 30

Zapraszamy szkoły podstawowe do udziału w Olimpiadzie Regionalnej "Gzubów pojancie ło Kociewiu"

 

Termin - 9 czerwca 2022r. 

 

regulamin oraz karta zgłoszenia w załączeniu :)

Kwi 25
Młodzież szkół ponadpodstawowych powiatu starogardzkiego wzięła dziś udział w XI Turnieju Przedsiębiorczości.
17 uczniów z 6 szkól zmierzyło swoje siły w temacie kreatywności, logice, zadań pamięciowych i na wyobraźnię. Nie zabrakło także zadań marketingowych grupowych, tak jak zazwyczaj to w przedsiębiorstwach bywa.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i prezentujemy poszczególne miejsca.
I miejsce Julia Czapla (ZSR, CKZ Bolesławowo), Szymon Szarafin (IILO Starogard Gdański), Jakub Nowakowski (ZSP Skórcz), Leszek Zasada (ZSZ Starogard Gdański)
II miejsce Marta Jetka (ZSR, CKZ w Bolesławowie), Małgorzata Megger (I LO Starogard Gdański), Oskar Beling (ZSZ Starogard)
III miejsce Natalia Szatkowska (I LO Starogard Gdański), Karolina Narloch (Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański), Jan Latoszewski (II LO Starogard Gdański)
IV miejsceKacper Muchowski ( ZSP w Skórczu), Michał Wirkus (ZSZ Starogard Gdański), Natan Szwichtenberg (ZSR, CKZ w Bolesławowie), Kacper Kostka (ILO Starogard Gdański)
V miejsce Oliwia Gęsikowska (ZSE w Starogardzie Gdańskim), Laura Madej (ZSPw Skórczu), Mateusz Fabich ((II LO w Starogardzie Gdańskim)
Kwi 01

 

 

 

 

Z radością przekazujemy protokoły naszych wielkanocnych konkursów:  XVIII Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ” oraz XVIII Ogólnopolskiego Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom a laureatom gratulujemy!

Mar 15

Zapraszamy szkoły podstawowe i placówki kultury z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim.

 

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej. 

Mar 11

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI "ŚPIEWAMY DLA MAMY"

 

 

co trzeba zrobić?? przygotuj utwór o temetyce związanej z matką

dla kogo? soliści i małe zespoły wokalne (do 5 osób) do 26 roku życia

termin zgłoszeń - 15 kwietnia 2022r.

nagrania w studio OPP w terminie 16 kwietnia 2022r. do 6 maja 2022r.

 

Regulamin do pobrania poniżej. 

 

 

Lut 04

Zapraszamy do udziału w dwóch PLASTYCZNYCH KONKURSACH WIELKANOCNYCH !!

1) XVIII Ogolnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny na Pisankę Wielkanocą

2) XVIII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny pn. "Stacja Drogi Krzyżowej"

 

!!!! termin nadsyłania prac - 25 marca 2022r.

!!!! zgłoszenia przez placówki lub indywidualnie

 

Sty 18

Informujemy, że szopki bożonarodzeniowe mozna odbierać z Ognisk Pracy Pozszkolnej w Starogardzie Gdańskim, ul. Sikorskiego 26 do 31 stycznia 2022r. Zapraszamy!!!!!

Gru 15
Zapraszamy do zapoznania się z Protokołem XXX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kociewską Kartkę Pocztową o tematyce bożonarodzeniowej.
Jury dokonało oceny 470 prac nadesłanych na konkurs i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
GRAND PRIX KONKURSU:
Julia Gęmborys- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (opiekun Magdalena Haras)
KATEGORIA PRZEDSZKOLA
Nagroda:
Tymoteusz Sprengel- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 10 w Starogardzie Gdańskim ( opiekun Violetta Grębska i Iwona Gockowiak)
Wyróżnienia
Kornelia Szopińska- Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole w Borzechowie (opiekun Ewelina Szczygielska)
Julia Szarmach- Gminne Przedszkole w Zblewie (opiekun Katarzyna Dembicka)
Kornelia Milewska- Gminne Przedszkole w Zblewie( opiekun Patrycja Szczygielska)
Agata Lewicka- Publiczne Przedszkole w Lubichowie (opiekun Magdalena Witta)
Lilly Błaszkiewicz- Publiczne Przedszkole w Lubichowie (opiekun Danuta Brylowska)
Kornelia Pater- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Agnieszka Kuhn i Magdalena Mandziara)
KATEGORIA KLASY I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Nagroda:
Dominika Jabłońska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (opiekun Magdalena Haras)
Wyróżnienia:
Karolina Puczyńska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gdańskim
Maja Żołądek- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (opiekun Magdalena Haras)
Agata Zdanowicz- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim
Nicola Łepek- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gdańskim
Weronika Jabłońska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (opiekun Magdalena Haras)
Agata Wojciechowska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (opiekun Magdalena Haras)
Mateusz Pałasz- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Anna Netkowska)
Natalia Szpuga- Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu (opiekun Małgorzata Magryta)
Nina Byczkowska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (opiekun Magdalena Haras)
Pola Justka- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim,
(opiekun Magdalena Haras)
Adam Kosecki- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Barbara Kreft)
Zofia Kozieł- Młodzieżowy Dom Kultury przy CEZ w Sieradzu, (opiekun Zdzisława Budka)
KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE
Nagroda:
Andżelika Różańska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, (opiekun Magdalena Haras)
Wyróżnienia
Julia Małota- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim,
(opiekun Magdalena Haras(
Rozalia Rzeźnik- Szkoła Podstawowa w Izabelowie (opiekun Zdzisława Budka)
Maja Bazan- Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu, (opiekun Małgorzata Magryta)
Franciszek Szadkowski- - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Katarzyna Paul)
Amelia Markowska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Katarzyna Paul)
Justyna Piotrowska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Katarzyna Paul)
Lena Skoczek- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim (opiekun Katarzyna Paul)
Michał Osowicki- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie
KATEGORIA KLASY VII, VIII SZKOŁY PODSTAWOWE
Nagroda:
Ksawery Meyer- Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
Wyróżnienia:
Anna Grojs- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
Oliwia Baczewska- Kulice, opiekun Justyna Baczewska
Mateusz Landsberg- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
Hubert Breszka- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
Aleksandra Pawlak- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
Kinga Trochim- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
Nagroda:
Mieszko Malinowski- II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (opiekun Błażej Brunke)
Wyróżnienia:
Natalia Olszewska- Internat przy Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie (opiekun Magdalena Dusowska)
Kinga Jarzyńska- II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (opiekun Hanna Jędrzejczyk)
Dominika Szalewska- I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie
Aleksandra Lembicz- I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie
Nicola Szczygielska- I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie
Monika Warembier- I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie
WSZYSTKIM LAURETAOM SERDECZNIE GRATULUJEMY. 
 
Gru 13

XXX Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową

Protokół obrad jury

 

Konkurs zrealizowany przy współudziale finansowym Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim oraz Gminy Miejskiej Starogard Gdański

 

W dniu 08.12.2021 roku komisja w składzie:

  • Joanna Gromiec
  • Barbara Wdziękońska
  • Bogumiła Lewandowska
  • Grzegorz Oller
  • Anna Zwiernik

 dokonała oceny 117 prac nadesłanych na konkurs w 2021 roku i ustaliła co następuje:

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – prace indywidualne i w parach

Nagrody:

I miejsce         PIOTR BANASIAK – Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie (op. Oliwia Niemczyk, Magdalena Armatowska)

II miejsce       MILENA CZAPIEWSKA – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

III miejsce      NATAN SZCZYGIELSKI – Czarna Woda

                       BLANKA KMIEĆ i AUREALIA JEZIORSKA – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” (op. Daria Borowska)

Wyróżnienia

- IGOR JANKOWSKI - Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA – prace grupowe

Nagrody:

I miejsce         Grupa „Żabki” – MPP nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Waszińska i Monika Otta)

II miejsce       Grupa „Pszczółki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Dominika Nadolna)

III miejsce      Grupa „Biedronki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Anna Koszykowska, Emilia Pasternak)

Wyróżnienia

- Grupa „Słoneczka” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Patrycja Szczygelska)

 

KATEGORIA KLASY I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Nagrody:

I miejsce         IGOR SZCZODROWSKI – Wolny Dwór

II miejsce       KLASA I Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach (op. Ewa Jankowska, Beata Górska)

III miejsce      AGATA WALEROWICZ – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Łukasz Walerowicz)

                     LENA i MAJA GACEK – Starogard gdański (op. Magdalena Gacek)

Wyróżnienia

- NIKODEM SZWOCH – Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach (op. Ewa Jankowska, Beata Górska)

- ZOFIA KRÓL – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie

- MARIKA GRACEK – Tczew (op. Mariola Gracek)

- KACPER BANASIAK – Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie (op. Angelika Prabucka)

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

I miejsce         STEFAN MALECKI – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

II miejsce       MICHAŁ I MATEUSZ PIONTKOWSCY – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Dorota Piontkowska)

III miejsce      WERONIKA MIKOŁAJEWSKA – ZSP w Kaliskach (op. Malwina Sikora)

                        ALEKSANDRA WĘSIERSKA - ZSP w Kaliskach (op. Malwina Sikora)

Wyróżnienia

- ANTONIKA KOZŁOWSKA – Szkoła Podstawowa w Pogódkach

 

KATEGORIA KLASY VII-VIII SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

I miejsce         LAURA MALECKA – OPP w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

II miejsce       JULIA GENDZIERSKA – Godziszewo

III miejsce      JULIA URBAŃSKA – Szkoła Podstawowa w Osiu (op. Henryk Porożyński)

Wyróżnienia

- NIKOLA KAMM – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Ewelina Andraszewicz)

 

KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce         ALEKSANDRA DOMAROS I ANNA BUBER-BUBROWIECKA – Internat Zespołu Szkół Rolniczych, CKZ w Bolesławowie (op. Agata Grzegorzewska)

II miejsce       ALEKSANDRA TORŁOPP – Bobowo

III miejsce      MARCELINA JELEŃ – Koteże

 

KATEGORIA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Nagrody:

I miejsce         PRACA GRUPOWA 9-16 LAT  - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Gminie Kaliska (op. Paulina Rożek i Kinga Sobut)

                       PAULINA ROSENOW - Środowiskowy Dom Samopomocy w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Szpakowska)

II miejsce       MATEUSZ PASZEK i MARTYNA ROSTOWSKA - Środowiskowy Dom Samopomocy w Starogardzie Gdańskim (op. Ilona Weisbrodt)

III miejsce      ALEKSANDRA KRIGEL - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

Wyróżnienia

- NADIA WIERZBA – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- ALEKSANDRA MILEWSKA - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- PAWEŁ KOZAK - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- FILIP MANIA - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- KLASA 8zb – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Sławomir Borucki)

- KLASA 5za – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Sławomir Borucki)

- JERZY EGIERT i PAULINA KORTAS – Środowiskowy Dom Samopomocy w Starogardzie Gdańskim (op. Teresa Drobińska, Katarzyna Gburek)

 

KATEGORIA DOROŚLI

Nagrody:       

I miejsce         LESZEK BACZKOWSKI – Frank

 

Dziękujemy za udział :) Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Wręczenie nagród odbędzie się 15 grudnia 2021r. o godz. 12.00 podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. 

Serdecznie zapraszamy!!!!

 

Wystawę oglądać można do 10 styczia 2021r. Szopki odbierać można z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, ul. Sikorskiego 26 w dniach 11-21 stycznia. Po tym terminie szopki zostaną zutylizowane.

 

 

 

 

Gru 07
?? Kolejna edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Ekologicznej "Jedziemy do lasu" za nami.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział. Leureatom serdecznie gratulujemy!!!
 
Protokół oceny komisji konkursowej XIII Powiatowego Festiwalu Piosenki Ekologicznej pn. „Jedziemy do lasu”
II etap – przesłuchania Festiwalowe
 
Dnia 26 listopada 2021r. roku komisja konkursowa w składzie:
1) Tadeusz Negowski – muzyk, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Starogardzie Gdańskim
2) Janusz Urban – pomysłodawca Festiwalu
3) Jacek Sadowski, muzyk, członek zespołu „Leszcze”
4) Grzegorz Oller – muzyk, Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim
po wysłuchaniu 18 prezentacji uczestników II etapu XIII Powiatowego Festiwalu Piosenki Ekologicznej pn. „Jedziemy do lasu” postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
 
Kategoria szkoły podstawowe klasy I-III
I miejsce     Alicja Flisikowska
I miejsce     Zuzanna Zarębska
II miejsce    Liliana Uhlenberg
II miejsce    Eryk Górecki
III miejsce   Amelia Eliasz
 
Kategoria szkoły podstawowe klasy IV-VI
I miejsce    Judyta Sierocka
I miejsce    Lena Majka
II miejsce   Agata Kwaśniewska
III miejsce  Zespół „Pasja”
Wyróżnienia: Maksymilian Graban i Maksymilian Skrzypczak
 
Kategoria szkoły podstawowe klasy VII-VIII
I miejsce     Konrad Jastrzemski
II miejsce    Anna Buczyńska
Wyróżnienia: Julia Bielińska i Jakub Gdaniec
 
Kategoria szkoły ponadpodstawowe
I miejsce      Julia Kuczkowska
II miejsce –
III miejsce    Marta Młyńska
Wyróżnienie: Julia Birna
 
Relacja video z Festiwalu https://youtu.be/W7NRewp6R9g
 
Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim
 
?Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim.
 
?Podziękowania dla Szkółki Drzew i Krzewów Bogun z Sumina oraz Nadleśnictwa Starogard Gdański.
Strona 1 z 11