XXXI Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową

Zapraszamy do udziału w XXXI Kociewskim Konkursie na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową!!!   dla kogo? - W konkursie uczestniczyć mogą dzieci z przedszkoli, wszystkich typów szkół i dorośli z całej Polski kategorie - przedszkola, klasy I-III szkoł podstawowych, klasy IV-VI szkół podstawowych, k...

Wyświetleń:60 Konkursy

szopka, regulaminy

Czytaj dalej

Konkurs Wiedzy o Powiecie dla szkół ponadpodstawowych

Zapraszamy 3-sosbowe reprezentacje szkół z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w Konkursie Wiedzy o Powiecie Starogardzkim.Konkurs obędzie sie dnia 16 listopada 2022r. (karty zgłoszenia do 9.11.2022r.) Miejsce - Starostwo Powiatowe w Starogardzie Bdańskim ZAPRASZAMY...

Wyświetleń:44 Konkursy

Czytaj dalej

Ogólnopolski Konkurs Palstyczny na Kociewską Kartkę Pocztową o Tematyce Bozonaro…

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kociewską Kartkę Pocztową o Temetyce Bożonarodzeniowej!!!   format - A5 bez żadnych napisów, złoceń, naklejanek itp. dla kogo? - konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz placówek...

Wyświetleń:77 Konkursy

kartka, regulaminy

Czytaj dalej

Kociewski konkurs plastyczno-fotograficzny pn. "Krajobraz Kociewia - tradyc…

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Kociewskiego konkursu plastyczno-fotograficznego "Krajobraz Kociewia - tradycje i współczesność"    dla kogo??  Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz uczestnicy zajęć w placówkach kulturalno-oświatowych z terenu Kociewia...

Wyświetleń:188 Konkursy

Czytaj dalej

Zapraszamy na spotkania organizacyjne

Serdecznie zapraszamy na spotkania organizacyjne poszczególnych kół: Koło MALARSKIE- 5 września godz. 17.30 grupa dziecięca, godz. 18.30 grupa młodzieżowa. Poprosimy tylko rodziców, bez uczestników. Klub Kreatywnych - 5 września godz. 16.00- salka konferencyjna Koło GITAROWE- 7 września godz.17...

Wyświetleń:152 Działalność kół

Czytaj dalej

Wniosek o przyjęcie na zajęcia w roku szkolnym 2022-2023

  Wniosek o przyjęcie na zajęcia w roku szkolnym 2022-2023   Nabór na zajęcia w roku szkolnym 2022-2023 odbywa się w następujących terminach: 1. Składanie deklaracji o kontynuowaniu uczestnictwa w zajęciach przez obecnych uczestników - do 20.05.2022; 2. Składanie podań o przyjęcie na zajęcia OP...

Wyświetleń:4082 BIP

nabor

Czytaj dalej

XIV Festiwal Twórczości Kociewskiej im. R. Landowskiego - regulamin 2022

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego   W załączeniu: - regulamin - zasady organizacyjne poszczególnych konkursów - karty zgłoszeń  - ulotka informacyjna    ...

Wyświetleń:119 Konkursy

konkurs landowskiego

Czytaj dalej

XIV Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu" - …

Zapraszamy wokalistów i małe zespoły wokalne do udziału w Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu".   Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 listopada 2022r. Laureaci pierwszego etapu wezmą udział w Festiwalu na scenie Kina "Sokół" w Starogardzie Gdańskim.    Informacje techn...

Wyświetleń:103 Konkursy

ekologiczny

Czytaj dalej

 

 

Zapraszamy do Galerii Konkursów Wielkanocnych:

XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny

 „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

oraz

XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

Pomimo niesprzyjającego czasu oceniliśmy prace nadesłane na XVI Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną.

Poniżej protokół oraz galeria zdjęć.

Protokół obrad komisji konkursowej

XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu na Pisankę Wielkanocną

 

Dnia 06.04.2020r. komisja konkursowa w składzie:

- Katarzyna Oller

- Anna Zwiernik

- Grzegorz Oller

Dokonała oceny 56 prac nadesłanych na konkurs i ustaliła co następuje:

 

Kategoria przedszkola i klasy „0”

Prace indywidualne

NAGRODY

- Stanisław Drążewski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Franciszek Cegłowski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Kacper Mrówczyński – Niepubliczne Publiczne Przedszkole w Pinczynie

 

WYRÓŻNIENIA

- Lena Kryża – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

- Klara Lis – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Antonia Ługowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Barłożnie, oddział przedszkolny

- Milena Czapiewska – Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (op. Monika Nowicka)

- Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Jan Margol – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu (op. Iwona Wesołowska)

- Klaudia Olejniczak – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

- Antoni Sowiński

- Michał Kuligowski – Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach w Ligowie

- Tobiasz Osowski – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

 

Prace grupowe

NAGRODY

- Kółko plastyczne „Mali Artyści” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach, Monika Paczkowska)

- Grupa „Modraki” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Janikowska, Aneta Brzezińska)

- Grupa „Słoneczka” – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” (op. Iwona Wesołowska)

- Grupa Smerfiki – Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu

 

WYRÓŻNIENIA

- 3 osobowa grupa z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Karolina Breska)

 

Kategoria klasy I-III szkół podstawowych

NAGRODY

- Weronika Isakowska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Słoma)

- Karolina i Michalina Kuchanny

- Franciszek Betcher – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

- Kornelia Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

 

WYRÓŻNIENIA

- Nadia Stolc – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach

- Nikodem Bonk – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Bartosz Dziewiątkowski - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Paweł Aszyk - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Alicja Gniewkowska – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

 

 

Kategoria klasy IV-VI szkół podstawowych

NAGRODY

- Wiktoria Greszczeszyn – Szkoła Podstawowa w Osiu (op. Henryk Porożyński)

- Kinga Kaczorowska – Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach (op. Malwina Sikora)

- Miłosz Glich – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zblewie (op. Alicja Kędziora)

- Jakub Palczewski

 

WYRÓŻNIENIA

- Aurelia Owerczuk, Filip Cisoń, Luise Rychert, Zuzanna Kolasińska – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Roksana Wąsewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa we Więckowych

- Klaudia Niklas – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim

- Nadia Wierzba - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

- Paweł Kozak – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach (op. Urszula Gornowicz)

 

 

 

Przedstawiamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Stacja drogi krzyżowej". Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Widzimy się w dniu 6 kwietnia o godz.12.00 w auli naszej placówki na uroczystym wręczeniu nagród.     

W Ognisku Pracy Pozaszkolnej jeszcze są wolne miejsca na pokazy spektaklu WĄŻ.

27 i 28  października o godz. 09.00. 

Zapisy w sekretariacie OPP lub pod nr tel. 58 56 13326

Czas trwania: 50 minut.  Wiek adresata: 5-10 lat

Cena biletu: 5 zł

 

ZAPRASZAMY INDYWIDUALNYCH ODBIORCÓW NA SPECJALNY POPOŁUDNIOWY POKAZ SPEKTAKLU -  30 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 18.00 WSTĘP WOLNY

 

Streszczenie:     Uratowany z brzucha Węża Chomik Chrupuś zostaje namówiony do podjęcia trudu wspólnej podróży wraz ze swoim niedoszłym oprawcą. Dzięki przypadkowemu spotkaniu z pomysłowym Gekonem, wędrówka nabiera szczytnego celu: zdobycia dla Węża kończyn – nóg i rąk. Niestety, ani Wróżka Zębuszka, ani Magik iluzjonista, których bohaterowie proszą o pomoc, nie potrafią nic zaradzić. Niespodziewanie rozwiązanie podsuwa Pająk, który proponuje, by z nietypowym problemem udać się do samego Boga. (Opracowanie: Izabella Beata Nowacka)

Przesłanie:    
Dla przyjaźni żadne bariery ani ograniczenia nie istnieją. Mimo tego, że czasem znacznie różnimy się od siebie, każdy z nas jest na swój sposób idealny, piękny i dobry.

Paradoksalnie to „inność” buduje wyjątkowość i niepowtarzalność wszystkich istot

Obsada: Grupa Teatralna OPP: "Przystanek:Teatr": Patryk Szweda, Daniela Pawłowska, Wiktoria Dąbrowska,Agata Bloch, Wiktoria Pańcierzyńska, Weronika Milewska, Agata Megier, Agata Berent, Weronika Szlija, Wiktor Stachowiak, Sandra Krajnik, Daria Śliwa, Dominika Warczak, głos Boga - Grzegorz Oller.

Reżyseria: Alicja Górecka Muzyka: Piotr Chrapkowski Scenografia: Bogusław Olszynka

W dniu 17 marca komisja w składzie: Mirosława Möller, Magdalena Haras, Zofia Sumczyńska i  ks. Wojciech Korzeniak miała trudna jurorską pracę do wykonania. A wszystko to za sprawą dwóch Ogólnopolskich Kociewskich Konkursów: na Pisankę Wielkanocną i plastycznego pn. "Stacja drogi krzyżowej". Podkreślić należy, iż liczba prac przesłanych na konkursy, jak i ich poziom były imponujące. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w auli naszej placówki w dniu 26 marca, a nagrody wręczali Starosta Starogardzki Leszek Burczyk i Dyrektor OPP Grzegorz Oller. Poniżej prezentujemy laureatów tych wiosennych konkursów.  

Laureaci  XI OGÓLNOPOLSKIEGO KOCIEWSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pn. „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”