Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek "Kolandy Lólków Naszych" - prot…

Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych” – 31.01.2023r.   Protokół obrad jury   W dniu 31 stycznia 2023r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim jury w składzie: Grzegorz Oller - przewodniczący Mirosława Mőller Stefan Galiński Dawid Rożek po przesł...

Wyświetleń:15 Konkursy

konkursy, protokoły

Czytaj dalej

ODBIÓR SZOPEK

Zapraszamy po odbiór szopek bożonarodzeniowych   Odbiór możliwy do 31 stycznia 2023r. (po tym terminie szopki zostaną zutylizowane)`` Ognisko Pracy Pozaszkolnej, ul. Sikorskiego 26.

Wyświetleń:24 Konkursy

Czytaj dalej

Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek "Kolandy Lólków Naszych" - regu…

  Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych” Regulamin 2023r.     Termin konkursu: 31 stycznia 2023r. o godzinie 10.00 Termin zgłoszeń: do 10 stycznia 2023r.   ORGANIZATOR: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim ul. Sikorskiego 26, 83-200 Starogard Gdańs...

Wyświetleń:206 Konkursy

Czytaj dalej

Wyniki XXXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Kociewską Kartkę Pocztową o…

XXXI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kociewską Kartkę Pocztową o Tematyce Bożonarodzeniowej   Protokół obrad jury   Dnia 8 grudnia 2022 roku komisja w składzie: 1) Zofia Sumczyńska 2) Adam Haras 3) Anna Zwiernik 4) Grzegorz Oller   dokonała oceny 494 prac nadesłanych na konkurs i ustal...

Wyświetleń:241 Konkursy

kartka, protokoły

Czytaj dalej

XXXI Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową - wyni…

XXXI Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową Protokół obrad jury   Konkurs zrealizowany przy współudziale finansowym Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim oraz Gminy Miejskiej Starogard Gdański   W dniu 07.12.2022 roku komisja w składzie: Zofia Sumczy...

Wyświetleń:188 Konkursy

szopka

Czytaj dalej

Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu"

Dnia 23 listopada 2022r. roku komisja konkursowa w składzie: Tadeusz Negowski – muzyk, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Starogardzie Gdańskim Janusz Urban – pomysłodawca Festiwalu Ewa Dubiella – muzyk, nauczycielka śpiewu Stefan Galiński, animator kultury, przedstawiciel Staros...

Wyświetleń:220 Konkursy

ekologiczny

Czytaj dalej

Festiwal Piosenki Ekologicznej 2022r.

Dobiegły końca zgłoszenia i nagrania w tegorocznym Festiwalu Piosenki Ekologicznej. W środę 23 listopada poznamy laureatów I etapu konkursu, którzy zaprezentują się na scenie kina sokół 29 listopada 2022r. o godzinie 17.00, na który już dzis Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

Wyświetleń:109 Konkursy

Czytaj dalej

XIV Festiwal Twórczości Kociewskiej im. R. Landowskiego - KONKURS FOTOGRAFICZNY …

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Fotograficznego w ramach XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego 20.10.2022r., OPP Starogard Gdański   Dnia 20 października 2022r. jury w składzie: Kamila Gillmeister Katarzyna Gwizdoń Joanna Lempkowska Anna Zwiernik - sekretarz ...

Wyświetleń:191 Konkursy

Czytaj dalej

Festiwal Twórczości Romana Landowskiego- wyniki przesłuchań wokalnych

Zakończyliśmy przesłuchania wokalne 17 uczestników XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego   Jury w składzie: Ewa Dubiella, Wojciech Galiński i Piotr Chrapkowski przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:   Kategoria przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych I ...

Wyświetleń:125 Konkursy

Czytaj dalej

Wyniki Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji XIV Festiwalu Twórczości Koc…

Poprosimy o fanfary!!! Jury Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:   Kategoria przedszkola i klasy „O” I miejsce Nina Uhlenberg – OPP Starogard Gdański(op. Małgorzata Ma...

Wyświetleń:101 Konkursy

Czytaj dalej

Konkurs Wiedzy o Powiecie dla szkół ponadpodstawowych

Zapraszamy 3-sosbowe reprezentacje szkół z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w Konkursie Wiedzy o Powiecie Starogardzkim.Konkurs obędzie sie dnia 16 listopada 2022r. (karty zgłoszenia do 9.11.2022r.) Miejsce - Starostwo Powiatowe w Starogardzie Bdańskim ZAPRASZAMY...

Wyświetleń:156 Konkursy

Czytaj dalej

Zapraszamy na spotkania organizacyjne

Serdecznie zapraszamy na spotkania organizacyjne poszczególnych kół: Koło MALARSKIE- 5 września godz. 17.30 grupa dziecięca, godz. 18.30 grupa młodzieżowa. Poprosimy tylko rodziców, bez uczestników. Klub Kreatywnych - 5 września godz. 16.00- salka konferencyjna Koło GITAROWE- 7 września godz.17...

Wyświetleń:321 Działalność kół

Czytaj dalej
Ognisko Pracy Pozaszkolnej - październik 2022

Kolejne sukcesy naszych uczestników w Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Tym razem nagrody i wyróżnienia wymalowały dziewczyny: Oliwia Klejna, Michalina Toczek, Ewa Stolarz, Julia Kreja, Amanda Polender i Iga Piotrowska pod profesjonalnym okiem p. Magdaleny Haras.

Serdecznie gratulujemy i pękamy z dumy, po raz kolejny. 

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Fotograficznego w ramach

XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

20.10.2022r., OPP Starogard Gdański

 

Dnia 20 października 2022r. jury w składzie:

  • Kamila Gillmeister
  • Katarzyna Gwizdoń
  • Joanna Lempkowska
  • Anna Zwiernik - sekretarz

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria klasy IV-VIII szkół podstawowych

I miejsce         ANTONI TOCHA – SP nr 10 w Tczewie (op. Agata Warczak-Tocha)

II miejsce        KIRA GRABAN – PSP nr 6 w Starogardzie Gdańskim (op. Adrianna Sikora)

III miejsce      FRANCISZEK CIMAN – SP nr 11 w Tczewie (op. Beata Ciman, Barbara Pawłuszewicz)

Wyróżnienia:

- MARTYNA KASPROWICZ – SP nr 1 w Trylu (op. Krystyna Balewska)

- JAKUB MAŚLANKA – SP w Morzeszczynie (op. Anita Smoczyńska)

 

Kategoria szkoły ponadpodstawowe

I miejsce         JULIA JAKUBOWSKA – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Graban, Anna Jakubowska)

II miejsce        KRZYSZTOF BENERT – ZSE w Starogardzie Gdańskim (op. Alicja Negowska)

III miejsce      SZYMON DUSOWSKI – Technikum nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Ewa Balcerzak)

Wyróżnienia:

- WERONIKA KUCHTA - ZSE w Starogardzie Gdańskim (op. Alicja Negowska)

- JAKUB KOCUR - Technikum nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Ewa Balcerzak)

 

Serdecznie gratulujemy!!!

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Wernisażu wystawy pokonkursowej oraz Koncertu Galowego Konkursu wokalnego 25 październik 2022r. o godz. 17.00 w Auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH LAUREATÓW!!!

 

Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

Nagrody ufundowało Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej

 

Poprosimy o fanfary!!!
Jury Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
 
Kategoria przedszkola i klasy „O”
I miejsce Nina Uhlenberg – OPP Starogard Gdański(op. Małgorzata Martys)
II miejsce - nie przyznano
III miejsceAmelia Duraj – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Wesołowska)
Hanna Muchowska – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Karolina Suszczewicz)
 
Kategoria klas I-III szkół podstawowych
I miejsce Julia Betcher – Szkoła Podstawowa w Skórczu, OPP Starogard Gdański (op. Justyna Szyca)
II miejsce Kajetan Stefan Dąbrowski – Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Karolina Janina Mathiak-Dąbrowska)
III miejsce Norbert Pyszka – Szkoła Podstawowa w Pogódkach (op. Agnieszka Pyszka)
 
Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych
I miejsce Liliana Uhlenberg – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)
II miejsce Zofia Wartalska – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)
III miejsce
Daria Jakubowska – Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Izabela Bąber)
Magdalena Reimus - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Izabela Bąber)
Mirela Stive – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
 
Wyróżnienia:
Weronika Stankowska – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)
Szymon Szachta - Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
 
Kategoria klas VII-VIII szkół podstawowych
I miejsce Julian Konkolewski – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)
II miejsce Monika Mokwa – PSP w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
III miejsce Agata Leszczyńska - Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)
 
Wyróżnienia:
Agata Adasiewicz – PSP w Bytoni (op. Alina Zabrocka)
Magdalena Musiał – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)
 
Kategoria szkół ponadpodstawowych
I miejsce -
II miejsce Weronika Deska – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Szubarczyk)
III miejsce Julia Neumann – Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim (op. Lucyna Bielińska-Sytek)
 
Wyróżnienia:
Marta Stosik – II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Witkowska)
Sara Wiśniewska - II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Witkowska)
 
Do udziału w dalszym etapie konkursu w Tczewie jury wytypowało następujące osoby
Kategoria przedszkola i klasy „0” – Nina Uhlenberg, Amelia Duraj, Hanna Muchowska
Kategoria klas I-III szkół podstawowych – Julia Betcher, Kajetan Stefan Dąbrowski, Norbert Pyszka
Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – Liliana Uhlenberg, Zofia Wartalska, Daria Jakubowska, Magdalena Reimus, Mirela Stive
Kategoria klas VII i VIII szkół podstawowych – Julian Konkolewski, Monika Mokwa, Agata Leszczyńska
Kategoria szkół ponadpodstawowych – Weronika Deska, Julia Neumann
 
SERDECZNIE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY, A ZA LAUREATÓW TRZYMAMY KCIUKI W TCZEWIE.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+22
 
 
Wyświetl statystyki i reklamy
Promuj post
 
3232
 
9 komentarzy
6 udostępnień
 
Lubię to!
 
 
 
Komentarz
 
 
Udostępnij
 
 
Zakończyliśmy przesłuchania wokalne 17 uczestników
XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego
 
Jury w składzie: Ewa Dubiella, Wojciech Galiński i Piotr Chrapkowski
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
 
Kategoria przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych
I miejsce Lena Macura – SP w Laskowicach (op. Anna Wojciechowska)
II miejsce Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszek” w Skórczu (op. Anna Betcher i Katarzyna Oller)
III miejsce Igor Libiszewski – SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
 
Wyróżnienia:
- Antonina Iker – PSP w Kaliskach (op. Katarzyna Eliasz, Anna Krużycka, Malwina Sikora)
 
Kategoria klas IV-VIII szkół podstawowych
I miejsce Zuzanna Libiszewska - SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
II miejsce Elżbieta Kaleta – PSP w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
III miejsce Szymon Szachta – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)
 
Wyróżnienia:
- Vanessa Sarnowska – SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
- Iga Richter – PSP Kaliskach (op. Katarzyna Eliasz, Anna Krużycka, Malwina Sikora)
- Gabriela Garstka – SP nr 5 w Tczewie (op. Weronika Łopata)
- Joanna Zalewska - SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
- Marianna Pauch - SP nr 2 w Pelplinie (op. Katarzyna Bembenek)
- Michał Krzemiński - SP nr 5 w Tczewie (op. Weronika Łopata)
 
Kategoria szkoły ponadpodstawowe
I miejsce Małgorzata Puchowska – Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie (op. Monika Janeczek-Toporowska)
II miejsce Amelia Kulpińska - Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie (op. Monika Janeczek-Toporowska)
III miejsce Oliwia Nowaczyńska – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Graban)
 
Wyróżnienie:
- Łucja Badziąg - Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie (op. Monika Janeczek-Toporowska)
 
WSZYSTKIM WYKONAWCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!
Wręczenie nagród nastąpi 25 października 2022r. o godz. 17.00 w Auli OPP w Starogardzie Gdańskim.
Zapraszamy wszystkich uczestników.
 
O wykonanie utworów zaprezentowanych podczas przesłuchań jury prosi następujące osoby: Lena Macura, Krzysztof Betcher, Igor Libiszewski, Zuzanna Libiszewska, Elżbieta Kaleta, Szymon Szachta, Małgorzata Puchowska, Amelia Kulpińska, Oliwia Nowaczyńska.