Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu"

Dnia 23 listopada 2022r. roku komisja konkursowa w składzie: Tadeusz Negowski – muzyk, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Starogardzie Gdańskim Janusz Urban – pomysłodawca Festiwalu Ewa Dubiella – muzyk, nauczycielka śpiewu Stefan Galiński, animator kultury, przedstawiciel Staros...

Wyświetleń:134 Konkursy

ekologiczny

Czytaj dalej

Festiwal Piosenki Ekologicznej 2022r.

Dobiegły końca zgłoszenia i nagrania w tegorocznym Festiwalu Piosenki Ekologicznej. W środę 23 listopada poznamy laureatów I etapu konkursu, którzy zaprezentują się na scenie kina sokół 29 listopada 2022r. o godzinie 17.00, na który już dzis Wszystkich serdecznie zapraszamy. 

Wyświetleń:59 Konkursy

Czytaj dalej

XIV Festiwal Twórczości Kociewskiej im. R. Landowskiego - KONKURS FOTOGRAFICZNY …

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Fotograficznego w ramach XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego 20.10.2022r., OPP Starogard Gdański   Dnia 20 października 2022r. jury w składzie: Kamila Gillmeister Katarzyna Gwizdoń Joanna Lempkowska Anna Zwiernik - sekretarz ...

Wyświetleń:141 Konkursy

Czytaj dalej

Festiwal Twórczości Romana Landowskiego- wyniki przesłuchań wokalnych

Zakończyliśmy przesłuchania wokalne 17 uczestników XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego   Jury w składzie: Ewa Dubiella, Wojciech Galiński i Piotr Chrapkowski przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:   Kategoria przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych I ...

Wyświetleń:81 Konkursy

Czytaj dalej

Wyniki Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji XIV Festiwalu Twórczości Koc…

Poprosimy o fanfary!!! Jury Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji XIV Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:   Kategoria przedszkola i klasy „O” I miejsce Nina Uhlenberg – OPP Starogard Gdański(op. Małgorzata Ma...

Wyświetleń:61 Konkursy

Czytaj dalej

XXXI Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową

Zapraszamy do udziału w XXXI Kociewskim Konkursie na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową!!!   dla kogo? - W konkursie uczestniczyć mogą dzieci z przedszkoli, wszystkich typów szkół i dorośli z całej Polski kategorie - przedszkola, klasy I-III szkoł podstawowych, klasy IV-VI szkół podstawowych, k...

Wyświetleń:234 Konkursy

szopka, regulaminy

Czytaj dalej

Konkurs Wiedzy o Powiecie dla szkół ponadpodstawowych

Zapraszamy 3-sosbowe reprezentacje szkół z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w Konkursie Wiedzy o Powiecie Starogardzkim.Konkurs obędzie sie dnia 16 listopada 2022r. (karty zgłoszenia do 9.11.2022r.) Miejsce - Starostwo Powiatowe w Starogardzie Bdańskim ZAPRASZAMY...

Wyświetleń:104 Konkursy

Czytaj dalej

Ogólnopolski Konkurs Palstyczny na Kociewską Kartkę Pocztową o Tematyce Bozonaro…

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kociewską Kartkę Pocztową o Temetyce Bożonarodzeniowej!!!   format - A5 bez żadnych napisów, złoceń, naklejanek itp. dla kogo? - konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz placówek...

Wyświetleń:314 Konkursy

kartka, regulaminy

Czytaj dalej

Kociewski konkurs plastyczno-fotograficzny pn. "Krajobraz Kociewia - tradyc…

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Kociewskiego konkursu plastyczno-fotograficznego "Krajobraz Kociewia - tradycje i współczesność"    dla kogo??  Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz uczestnicy zajęć w placówkach kulturalno-oświatowych z terenu Kociewia...

Wyświetleń:490 Konkursy

Czytaj dalej

Zapraszamy na spotkania organizacyjne

Serdecznie zapraszamy na spotkania organizacyjne poszczególnych kół: Koło MALARSKIE- 5 września godz. 17.30 grupa dziecięca, godz. 18.30 grupa młodzieżowa. Poprosimy tylko rodziców, bez uczestników. Klub Kreatywnych - 5 września godz. 16.00- salka konferencyjna Koło GITAROWE- 7 września godz.17...

Wyświetleń:249 Działalność kół

Czytaj dalej

Wniosek o przyjęcie na zajęcia w roku szkolnym 2022-2023

  Wniosek o przyjęcie na zajęcia w roku szkolnym 2022-2023   Nabór na zajęcia w roku szkolnym 2022-2023 odbywa się w następujących terminach: 1. Składanie deklaracji o kontynuowaniu uczestnictwa w zajęciach przez obecnych uczestników - do 20.05.2022; 2. Składanie podań o przyjęcie na zajęcia OP...

Wyświetleń:4268 BIP

nabor

Czytaj dalej

XIV Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu" - …

Zapraszamy wokalistów i małe zespoły wokalne do udziału w Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej pn. "Jedziemy do lasu".   Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 listopada 2022r. Laureaci pierwszego etapu wezmą udział w Festiwalu na scenie Kina "Sokół" w Starogardzie Gdańskim.    Informacje techn...

Wyświetleń:295 Konkursy

ekologiczny

Czytaj dalej
Ognisko Pracy Pozaszkolnej - październik 2021

W dniu 27.10.2021  jury w składzie:

Magdalena Haras

Zofia Sumczyńska

Michał Majewski

Tomasz Rogalski

dokonała oceny 178 prac zgłoszonych do konkursu plastycznego i 91 prac zgłoszonych do konkursu 

 

Poniżej podajemy laureatów w KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ!!!

Wszystkich zapraszamy 17 lstopada 2021r. o godz. 12.00 do Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (ul. Sikorskiego 26) na WERNISAŻ WYSTAWY POKONKUROWEJ oraz WRĘCZENIE NAGRÓD. 

 

KONKURS PLASTYCZNY

w kategorii przedszkoli  

Gołuński Jan - Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Karolina Suszczewicz

Kubkowska Dżesika - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Karolina Kreft i Anna Truszkowska

Podwojski Paweł– Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Karolina Suszczewicz

Princ Iga - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 10 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Zofia Kwiatkowska

Szalewska Liliana - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Joanna Piłat

 

w kategorii szkół podstawowych klasy I-III

Badzioch Nadia - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

Engler Patrycja - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

Glaner Iga - Publiczna Szkoła Podstawowa w Suminie, opiekun Małgorzata Ziemba

Korneluk Helena - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

Literski Kevin - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

Nowak Antoni - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

Owsik Natalia - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

Princ Pola - Starogard Gdański

Szweda Kamila - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu, opiekun Anna Szweda

Tissler Joanna - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

 

w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VI

Czaplewska Alicja - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Górecki Szymon -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

Günter Martyna - Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

Kazusek Laura - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Kreft Weronika - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

Piotrowska Justyna - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Radomska Anastazja - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Skoczek Lena - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Wolfahrt Igor - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Zalewska Joanna - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

 

w kategorii szkół podstawowych klasy VII, VIII

Fojut Helena - Starogard Gdański

Grojs Anna - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul          

Landsberg Mateusz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Mischliwska Marcelina - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Pawlak Aleksandra - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

Pikuła Dagmara - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

Połom Lena - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul          

Targowski Jakub - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

 

w kategorii szkół ponadpodstawowych

Glazer Natalia - Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Beata Dróżkowska

Ławniczak Sara - Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Beata Dróżkowska

Rykowska Wiktoria - Technikum im. gen. J. Hallera w Owidzu, opiekun Beata Dróżkowska

Rykowska Wiktoria - Technikum im. gen. J. Hallera w Owidzu, opiekun Magdalena Dusowska

Sela Weronika - Internat Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

 

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

w kategorii przedszkola

Brągoszewska Ewa – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim 

 

w kategorii szkół podstawowych klasy I-III

Armatowska Zuzanna – Kolincz   

Graban Kira – Starogard Gdański (zestaw)

Szweda Kamila – Czarnylas (op. Anna Szweda)

 

w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VI

Bączkowska Lena - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Starogardzie Gdańskim

Klein Anastazja - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie (op. Izabella Pruszak)

Osowicki Michał – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Skarszewach (op. Dorota Bara)

Strzelka Bartek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie (op. Izabella Pruszak)

 

w kategorii szkół podstawowych klasy VII, VIII

Andersz Klaudia - Turze

Hinz Maja - Pinczyn

Malecka Laura - Rokocin

 

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Cejer Alicja – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu (op. Ewa Szwocha)

Jeleń Marcelina – Koteże

Milewski Damian – Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie (op. Beata Dróżkowska)       

Osowicki Bartłomiej – II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (op. Urszula Tuszyńska-Chęć)

Wrzód Marta – I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

 

Gratulujemy i zapraszamy!!!!

Kambucha, zalety refleksjologii, koncha, czyli świecowanie ucha. Dzięki wizycie w Gabinecie Medycyny Naturalnej Bozena Rzoska poznaliśmy tajniki chińskiej medycyny i naturalnych właściwości leczniczych naszego organizmu.

Młodzież z Klubu Kreatywnych i Klubu Doradztwa Zawodowego posmakowało "kiszonej herbatki", zwanej kambuchą, baniek oraz świecowania uszu.To była lekcja kreatywności przez duże "K"

 

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Fotograficznego w ramach

XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

06.10.2021r., OPP Starogard Gdański

 

Dnia 6 października 2021r. jury w składzie:

1) Tomasz Telefus

2) Tomasz Rogalski

3) Tadeusz Majewski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria klasy IV-VIII szkół podstawowych

I miejsce         AGATA CZERNY – SP nr 12 w Tczewie (op. Katarzyna Nowak, Katarzyna Świątek, Piotr Czerny)

II miejsce        SABINA ŁUGOWSKA – PSP w Kaliskach (op. Malwina Sikora)

III miejsce      OSKAR PACHOLSKI – SP nr 11 w Tczewie (op. Ewa Czapiewska)

Wyróżnienia:

- WOJCIECH GAJDUS – SP nr 11 w Tczewie (op. Ewa Czapiewska)

- WIKTORIA WILCZEWSKA – SP nr 12 w Tczewie (op. Katarzyna Nowak, Katarzyna Świątek)

 

Kategoria szkoły ponadpodstawowe

I miejsce         MARCELINA JELEŃ – Technikum im. gen. J. Hallera w Owidzu

II miejsce       ALICJA CEJER – ZSP w Skórczu (op. Ewa Szwocha)

III miejsce      MARCELINA SZEWIEL – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Graban)

Wyróżnienia:

- MARCELINA SZEWIEL – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Graban)

- MARCELINA SZEWIEL – I LO w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Graban)

 

Organizatorem koordynatorem Festiwalu jest Towarzysztwo Miłośników Ziemi Tczewskiej

Organizatorem Konkursu fotograficznego jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

Nagrody ufundowali:
- Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej
- Marszałek Województwa Pomorskiego
- Prezydent Miasta Starogard Gdański
- Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim

Festiwal dofinansowano ze środków budżetu Gminy Miejskiej Tczew oraz Powiatu Tczewskiego w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. 

 

Koncert finałowy wybranych laureatów oraz podsumowanie festiwalu odbędzie się 15 października 2021r. o godz. 18.00 w CKiS w Tczewie ul. St. Kard. Wyszyńskiego 10. ZAPRASZAMY!

Protokół z posiedzenia Jury przesłuchań wokalnych w ramach

XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

29.09.2021r., OPP Starogard Gdański

 

Dnia 29 września 2021r. po przesłuchaniu 16 uczestników jury w składzie:

1) Grzegorz Oller

2) Wojciech Galiński

3) Piotr Chrapkowski

 

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych

I miejsce        Eryk Górecki

II miejsce      Igor Libiszewski

II miejsce      Szymon Szachta

III miejsce     Elżbieta Wulnikowska

III miejsce     Milena Grulkowska

Wyróżnienia:

- Łucja Rambowska

- Szymon Dudzic

 

Kategoria klas IV-VIII szkół podstawowych

I miejsce        Wiktoria Sawczuk

II miejsce      Elżbieta Kaleta

II miejsce      Lena Majka

III miejsce     Zuzanna Libiszewska

III miejsce     Marianna Pauch

 

Kategoria szkoły ponadpodstawowe

I miejsce        Maria Gosz

II miejsce      Patrycja Golimowska

III miejsce     Wiktoria Łagowska

Wyróżnienie:

- Małgorzata Puchowska

 

Ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród nastąpiło 13 października 2021r. o godz. 17.00 w Auli OPP w Starogardzie Gdańskim. O wykonanie utworów zaprezentowanych podczas przesłuchań jury poprosiło następujące osoby: Eryk Górecki, Igor Libiszewski, Szymon Szachta, Wiktoria Sawczuk, Elżbieta Kaleta, Lena Majka, Maria Gosz, Patrycja Golimowska, Szymon Dudzic.

 

Organizatorem koordynatorem Festiwalu jest Towarzysztwo Miłośników Ziemi Tczewskiej

Oorganizatorem Konkursu wokalnego jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

Nagrody ufundowali:
- Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej
- Marszałek Województwa Pomorskiego
- Prezydent Miasta Starogard Gdański
- Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

Festiwal dofinansowano ze środków budżetu Gminy Miejskiej Tczew oraz Powiatu Tczewskiego w ramach dotacji dla organizacji pozarządowych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. 

 

Koncert finałowy wybranych laureatów oraz podsumowanie festiwalu odbędzie się 15 października 2021r. o godz. 18.00 w CKiS w Tczewie ul. St. Kard. Wyszyńskiego 10. ZAPRASZAMY!

           

Konkurs wokalny w ramach XIII Festwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

 

W dniu 29 września 2021r. w Auli OPP odbyły się przesłuchania wokalne w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Jury w składzie: Grzegorz Oller, Wojciech Galiński oraz Piotr Chrapkowski po przesłuchaniu 16 uczestników przyznało nagrody i wyróżnienia. 

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas koncertu finałowego w dniu 13 października 2021r. o godz. 17.00 w Auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej (ul. Sikorskiego 26, Starogard Gdański). 

 

Zapraszamy wszystkich uczestników wraz z opiekunami!!!

 

Dodatkowo do wykonania swoich utworów podczas koncertu finałowego jury wskazało następujących uczestników:

- Gosz Maria

- Golimowska Patrycja

- Górecki Eryk

- Dudzic Szymon

- Kaleta Elżbieta

- Libiszewski Igor

- Majka Lena

- Sawczuk Wiktoria

- Szachta Szymon 

Konkurs FOTOGRAFICZNY w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

 

W dniu 6 października 2021r. jury w składzie:

- Tomasz Telefus

- Tomasz Rogalski

- Tadeusz Majewski

po obradach przyznało nagrody i wyróżnienia. 

Nagrody wręczone zostaną podczas ogłoszenia wyników oraz wernisażu wystawy pokonkursowej 13 października 2021r. o gdz. 17.00 w auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Na uroczystość serdecznie zapraszamy następujących uczestników wraz z opiekunami:

- Cejer Alicja

- Czerny Agata

- Gajdus Wojciech

- Jeleń Marcelina

- Ługowska Sabina

- Pacholski Oskar

- Szewiel Marcelina

- Wilczewska Wiktoria

 

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji  w kategorii recytacji

XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

07.10.2021r., OPP Starogard Gdański

 

Dnia 7 października 2021r. po przesłuchaniu  24 uczestników jury w składzie:

1) Beata Graban

2) Eleonora Lewandowska

3) Bogdan Wiśniewski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria przedszkola i klasy „O”

I miejsce         Nina Uhlenberg – OPP Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)

II miejsce       Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszek” w Skórczu (op. Anna Betcher)

II miejsce       Lena Lisek - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Wesołowska)

II miejsce       Agata Ossowska - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Karolina Suszczewicz)

 

Kategoria klas I-III szkół podstawowych

I miejsce         Liliana Uhlenberg - OPP Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)

II miejsce       Mirela Stiwe – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)

II miejsce       Tymoteusz Sandak – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Zofia Wartalska – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

Wyróżnienia:

Julia Betcher - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Anna Betcher)

Franciszek Betcher - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Anna Betcher)

 

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

I miejsce        Agata Leszczyńska - Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

Wyróżnienie:

Paweł Bąkowski – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska)

 

Kategoria klas VII-VIII szkół podstawowych

I miejsce         Monika Mokwa – PSP w Lubichowie (op. Bogumiła Fałkowska)

II miejsce       Zuzanna Socha – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Natalia Mokwa  – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Justyna Belicka)

III miejsce      Patrycja Wiąz -  – PSP nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Małgorzata Forc-Szopińska)

Wyróżnienia:

Michał Gierszewski – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska)

Nikola Duraj – PSP w Kleszczewie Kościerskim (op. Monika Glaner)

Wiktoria Fabich - PSP w Kleszczewie Kościerskim (op. Monika Glaner)

 

Kategoria szkół ponadpodstawowych

I miejsce         Zuzanna Skibińska – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

II miejsce       Michalina Lampka – II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Dzwonkowska)

II miejsce       Filip Kaliszewski – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Miłosz Dwurznik – ZSE w Starogardzie Gdańskim (op. Alicja Negowska)

Wyróżnienie:

Nikola Narloch - II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Dzwonkowska)

 

Do udziału w dalszym etapie konkursu w Tczewie jury wytypowało następujące osoby

12 października 2021r., godz. 9.00 - MBP w Tczewie - Filia nr 7 ul. ks. Władysława Młyńskiego 4

Kategoria przedszkola i klasy „0” – Nina Uhlenberg, Krzysztof Betcher, Lena Lisek, Agata Ossowska

Kategoria klas I-III szkół podstawowych –Liliana Uhlenberg, Mirela Stiwe, Tymoteusz Sandak, Zofia Wartalska, Julia Betcher, Franciszek Betcher

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – Agata Leszczyńska, Paweł Bąkowski

 

13 października 2021r., godz. 9.00 - MBP w Tczewie - Filia nr 7 ul. ks. Władysława Młyńskiego 4

Kategoria klas VII i VIII szkół podstawowych – Monika Mokwa, Zuzanna Socha, Natalia Mokwa, Patrycja Wiąz

Kategoria szkół ponadpodstawowych – Zuzanna Skibińska, Michalina Lampka, Filip Kaliszewski, Miłosz Dwurznik, Nkola Narloch

 

Dziękujemy za udział!!! Gratulujemy! Trzymamy kciuki za finały w Tczewie :)

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Pocztową o Tematyce Bożonarodzeniowej.

 

UWAGA!!!

Format A5, bez napisów

termin zgłaszania prac - 7 grudnia 2021r. OPP Starogard Gdański, ul. Sikorskiego 26, 83-200 Starogard Gdański

wystawa pokonkursowa i wręczenie nagród - 15 grudnia 2021r. w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim

NAGRODY GŁÓWNE w każdej kategorii to DRUK KARTKI w formie karty pocztowej!!!!!

 

ZAPARASZAMY!!!

regulamin w załączeniu

Zapraszamy do udziału w XXX edycji Kociewskiego Konkursu na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową. 

 

Na Wasze prace indywidualne i grupowe czekamy do 7 grudnia 2021r. Wystawa pokonkursowa zorganizowana zostanie w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. 

Konkurs realizowany przy wspołudziale finansowych Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim. 

 

Regulamin w załączeniu

Zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w Konkursie Wiedzy o Powiecie Starogardzkim.

W załączenu  regulamin oraz kartę zgłoszenia.

Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2021r. 

:)