-

Podsumowaliśmy Virtual Business Week 2020

06 lipiec 2020
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 3 lipca Wicestarosta Powiatu Starogardzkiego Pan Patryk Gabriel wraz z Dyrektorem Ogniska Pracy Pozaszkolnej Panem Grzegorz Ollerem wręczyli podziękowania i nagrody uczestnikom, wolontariuszom i współorganizatorom wirtualnej sesji Bolesławowo Business Week.
To był bardzo udany projekt! Na jego sukces złożyło się 9 lat doświadczeń i zaangażowania wielu osób, instytucji i firm.Tym razem nie jak zwykle w Bolesławowie, ale w Starogardzie Gdańskim, w liceum nr 2 odbył się Bolesławowo Business Week. Było również inaczej niż zwykle, ponieważ wirtualne, ale jednak wiele się wydarzyło przez cztery dni: symulacje biznesowe, prezentacje, spotkania zespołu, konkursy. Jak co roku najważniejszy był ostatni dzień, podczas którego odbyły się prezentacje dla akcjonariuszy oraz konkurs „Shark Tank”. Wszystko zakończyło się ceremonią wręczenia nagród. Ta wirtualna edycja Business Week była pierwszym tego typu wydarzeniem w historii Washington Business Week. Dla dwóch polskich grup, które wzięły w nim udział wraz z amerykańskimi, było bardzo udane. Jeden z nich wygrał konkurs marketingowy, a drugi wygrał całe wydarzenie. 
W tym roku szczególne podziękowania pragniemy przekazać Paniom Andrei Keikkala i Gena Lusk z Washington Business Week (Seattle) za zaproszenie naszych grup i realizację całego przedsięwzięcia. Dziękujemy również naszemu przyjacielowi i wieloletniemu przewodnikowi grup, Panu Steve Dobosz. To pod jego przewodnictwem młodzież wygrała te zmagania.
Dziękujemy Pani Hannie Gałązka-Janas dyrektor 2LO za zebranie reprezentacji szkoły, przygotowanie, udostępnienie pomieszczeń i opiekę podczas późnowieczornych zmagań. Dziękujemy Pani Wiesławie Górskiej dyrektor 1LO za zebranie zwycięskiej reprezentacji szkoły. Dziękujemy Panu Karolowi Jelińskiemu i Krzysztofowi Strzelińskiemu za współorganizację i merytoryczną pracę z grupami. Tak jak w ubiegłych latach, również w tym roku nad realizacją projektu czuwała Pani Agnieszka Lamek, inicjatorka i sędzia projektu oraz Pan Peter Morfopoulos, sędzia i osoba wspierająca korporacyjnie projekt od samego początku.

50 Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 lipiec 2020 14:15
Więcej w tej kategorii:

Media