-

Najważniejsze osiągnięcia uczestników zajęć Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim w roku szkolnym 2015-2016

  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Rzeźba (nauczyciel Piotr Tyborski)

  1. I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową- Wiktoria Kosianowicz;
  2. I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową- Jadwiga Jankowska.

Taniec (nauczyciel Agnieszka Brzoza)

  1. 3 grupy taneczne zakwalifikowały się do I i II etapu Pomorskiego konkursu „Odkrywamy talenty na Pomorzu”, grupa „Dutty wine” zakwalifikowała się do III etapu, czyli finału
  2. II Powiatowy Festiwal Tańca Starogard Gdański – I miejsce zespoły „Dance crew”, „Back it up”, II miejsce „Dutty wine”,
  3. Ogólnopolskie Formy Taneczne „Dance group” w Gdańsku - IV miejsce „Dance crew”, V miejsce „Back it up” oraz „Dutty wine”.

Pracownia Animacji Rodzinnej (nauczyciel Katarzyna Oller)

  1. Wyróżnienie dla zespołu Kociewskie Aniółki na Festiwalu „Kolandy Lólków Naszych”
  2. Laura Górecka- II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pozytywka” – czyli wszystko to co sprawia, że jestem szczęśliwy – laureatka zakwalifikowana do wystawy.

Malarstwo (nauczyciel Magdalena Haras)

  1. Kociewski Konkurs Plastyczny „Krajobraz Kociewia - tradycje i współczesność” - Agata Bartkowiak; Nagroda- Zofia Dębińska; Nagroda- Daria Weisbrodt; Wyróżnienie - Marta Grygorcewicz, Lena Wojewoda;
  2. Ogólnopolski Konkurs na Kociewską Kartkę Bożonarodzeniową - Grand Prix Michał Paul, wyróżnienie Karolina Cissewska.
  3. XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Stacja Drogi Krzyżowej” - Oliwia Semkło – nagroda, Matylda Fijał – nagroda
  4. VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach” - Elżbieta Tusińska – nagroda

Teatr (nauczyciel Alicja Górecka)

  1. Marysia Budakowska - Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej- Etap Okręgowy 3 miejsce, Etap Rejonowy 2 miejsce.
  2. Antonina Budakowska –Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej 1 miejsce, Grand Prix w etapie Rejonowym.
  3. Zofia Kuraszewicz - Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej Etap okręgowy III miejsce etap rejonowy I miejsce, Finały w Sopocie - III Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego;
  4. Anna Lewy - Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej, etap okręgowy - wyróżnienie;
  5. Szymon Sroka - OKR Etap rejonowy - I miejsce
  6. Jakub Lewandowski - Pomorski Festiwal Poetycki Tworczości ks. J. Pasierba, Pelplin - III Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego.

 

Pracownia Animacji Rodzinnej (nauczyciel Mirosława Möller)

  1. Zespół „Gzuby” – udział w Olimpiadzie Regionalnej „Gzubów pojancie ło Kociewiu” – eliminacje powiatowe II miejsce, Finały- III miejsce
  2. Zespół „Kociewie Retro” i „ZPiT Kociewie”- kwalifikacje do II Ogólnopolskich Spotkań Artystycznych „Opole Artis”
  3. II Powiatowy Przegląd Gwary Kociewskiej „Kociewski Skowrónek” w Skarszewach – I miejsce

Klub Kreatywnych (nauczyciel Alina Jeleń)

  1. Udział w Eliminacjach Regionalnych 24 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Odyseja Umysłu w Gdańsku

Studio Piosenki (nauczyciel Piotr Chrapkowski)

  1. XXXIV konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską” w Starogardzkim Centrum Kultury Maria Goszcz i Patrycja Golimowska z zespołu „Lubichowskie Kociewiaki” - II miejsca w kategorii śpiew
1335
Więcej w tej kategorii: