Protokół oceny prac

w Kociewskim Konkursie Plastyczno - Fotograficznym dla Dzieci i Młodzieży

„Krajobraz Kociewia – tradycje i współczesność”

 

 

W dniu 27.10.2021  jury w składzie:

Magdalena Haras

Zofia Sumczyńska

Michał Majewski

Tomasz Rogalski

 

dokonała oceny  178 prac zgłoszonych do konkursu plastycznego i  91 prac zgłoszonych do konkursu fotografii i ustaliła co następuje:

 

KONKURS PLASTYCZNY

w kategorii przedszkoli  

nagrody:

I miejsce: Paweł Podwojski – Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Karolina Suszczewicz

II miejsce: Dżesika Kubkowska- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Kamilla Kreft i Anna Truszkowska

III miejsce: Iga Princ- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 10 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Zofia Kwiatkowska

wyróżnienia:

Liliana Szalewska- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Joanna Piłat

Jan Gołuński- Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Karolina Suszczewicz

 

w kategorii szkół podstawowych klasy I-III

nagrody:

I miejsce: Pola Princ- Starogard Gdański

II miejsce: Antoni Nowak- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

II miejsce: Helena Korneluk: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

III miejsce: Patrycja Engler: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

III miejsce: Iga Glaner: Publiczna Szkoła Podstawowa w Suminie, opiekun Małgorzata Ziemba

wyróżnienia:

Kevin Literski: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

Natalia Owsik: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Mariola Dudzińska

Joanna Tissler: Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Kamila Szweda: Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu, opiekun Anna Szweda

Nadia Badzioch: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Krystyna Kolasińska

 

w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VI

nagrody:

I miejsce: Alicja Czaplewska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

II miejsce: Martyna Günter: Pubnliczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

II miejsce: Anastazja Radomska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

III miejsce: Laura Kazusek: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

III miejsce: Justyna Piotrowska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

wyróżnienia: 

Lena Skoczek- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul

Weronika Kreft- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul          

Igor Wolfahrt- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Joanna Zalewska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek

Szymon Górecki- Pubnliczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

 

w kategorii szkół podstawowych klasy VII-VIII

nagrody:

I miejsce- Aleksandra Pawlak- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul 

II miejsce: Anna Grojs: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

II miejsce: Lena Połom: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

III miejsce: Mateusz Landsberg: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul 

III miejsce: Helena Fojut: Starogard Gdański

wyróżnienia:

Marcelina Mischliwska: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

Jakub Targowski: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

Dagmara Pikuła: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul        

 

w kategorii szkół ponadpodstawowych

nagrody:

I miejsce: Weronika Sela: Internat Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształecnia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

II miejsce: Sara Ławniczak: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształecnia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Beata Dróżkowska

III miejsce: Natalia Glazer: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształecnia Zawodowego w Bolesławowie, opiekun Beata Dróżkowska

wyróżnienia:

Wiktoria Rykowska: Technikum im. gen. Józefa Hallera w Owidzu, opiekun Beata Dróżkowska

 

 

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

w kategorii przedszkola

nagrody:

I miejsce         Ewa Brągoszewska – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim  (zestaw)

wyróżnienia:

nie przyznano

 

w kategorii szkół podstawowych klasy I-III

nagrody:

I miejsce        Kira Graban – Starogard Gdański (zestaw)

II miejsce       Kamila Szweda – Czarnylas (op. Anna Szweda)

III miejsce      Zuzanna Armatowska – Kolincz   

wyróżnienia:

nie przyznano

 

w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VI

nagrody:

I miejsce        Bartek Strzelka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie (op. Izabella Pruszak) (zestaw)

II miejsce       Michał Osowicki – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Skarszewach (op. Dorota Bara)

III miejsce     Anastazja Klein - Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie (op. Izabella Pruszak)

wyróżnienia:

Lena Bączkowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Starogardzie Gdańskim

 

w kategorii szkół podstawowych  klasy VII-VIII

nagrody:

I miejsce        Klaudia Andersz - Turze

II miejsce       Laura Malecka - Rokocin

III miejsce      Maja Hinz - Pinczyn

wyróżnienia:

nie przyznano

 

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

nagrody:

I miejsce         Damian Milewski – Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie (op. Beata Dróżkowska)           

                       Marcelina Jeleń – Koteże

II miejsce        Alicja Cejer – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu (op. Ewa Szwocha)

III miejsce       Marta Wrzód – I Liceum Ogólnokształcące w TSarogardzie Gdańskim (op. Danuta Piontek-Drews)

                       Bartłomiej Osowicki – II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim (op. Urszula Tuszyńska-Chęć)

wyróżnienia:

nie przyznano

 

Wystawę pokonkursową oglądać można w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. 

Konkurs wokalny w ramach XIII Festwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

 

W dniu 29 września 2021r. w Auli OPP odbyły się przesłuchania wokalne w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego.

Jury w składzie: Grzegorz Oller, Wojciech Galiński oraz Piotr Chrapkowski po przesłuchaniu 16 uczestników przyznało nagrody i wyróżnienia. 

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas koncertu finałowego w dniu 13 października 2021r. o godz. 17.00 w Auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej (ul. Sikorskiego 26, Starogard Gdański). 

 

Zapraszamy wszystkich uczestników wraz z opiekunami!!!

 

Dodatkowo do wykonania swoich utworów podczas koncertu finałowego jury wskazało następujących uczestników:

- Gosz Maria

- Golimowska Patrycja

- Górecki Eryk

- Dudzic Szymon

- Kaleta Elżbieta

- Libiszewski Igor

- Majka Lena

- Sawczuk Wiktoria

- Szachta Szymon 

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji  w kategorii recytacji

XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

07.10.2021r., OPP Starogard Gdański

 

Dnia 7 października 2021r. po przesłuchaniu  24 uczestników jury w składzie:

1) Beata Graban

2) Eleonora Lewandowska

3) Bogdan Wiśniewski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria przedszkola i klasy „O”

I miejsce         Nina Uhlenberg – OPP Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)

II miejsce       Krzysztof Betcher – Niepubliczne Przedszkole „Maluszek” w Skórczu (op. Anna Betcher)

II miejsce       Lena Lisek - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Wesołowska)

II miejsce       Agata Ossowska - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Karolina Suszczewicz)

 

Kategoria klas I-III szkół podstawowych

I miejsce         Liliana Uhlenberg - OPP Starogard Gdański (op. Małgorzata Martys)

II miejsce       Mirela Stiwe – Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)

II miejsce       Tymoteusz Sandak – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Zofia Wartalska – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

Wyróżnienia:

Julia Betcher - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Anna Betcher)

Franciszek Betcher - Szkoła Podstawowa w Skórczu (op. Anna Betcher)

 

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

I miejsce        Agata Leszczyńska - Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

Wyróżnienie:

Paweł Bąkowski – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska)

 

Kategoria klas VII-VIII szkół podstawowych

I miejsce         Monika Mokwa – PSP w Lubichowie (op. Bogumiła Fałkowska)

II miejsce       Zuzanna Socha – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Natalia Mokwa  – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Justyna Belicka)

III miejsce      Patrycja Wiąz -  – PSP nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Małgorzata Forc-Szopińska)

Wyróżnienia:

Michał Gierszewski – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Cieślewicz-Kwaśniewska)

Nikola Duraj – PSP w Kleszczewie Kościerskim (op. Monika Glaner)

Wiktoria Fabich - PSP w Kleszczewie Kościerskim (op. Monika Glaner)

 

Kategoria szkół ponadpodstawowych

I miejsce         Zuzanna Skibińska – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

II miejsce       Michalina Lampka – II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Dzwonkowska)

II miejsce       Filip Kaliszewski – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce      Miłosz Dwurznik – ZSE w Starogardzie Gdańskim (op. Alicja Negowska)

Wyróżnienie:

Nikola Narloch - II LO w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Dzwonkowska)

 

Do udziału w dalszym etapie konkursu w Tczewie jury wytypowało następujące osoby

12 października 2021r., godz. 9.00 - MBP w Tczewie - Filia nr 7 ul. ks. Władysława Młyńskiego 4

Kategoria przedszkola i klasy „0” – Nina Uhlenberg, Krzysztof Betcher, Lena Lisek, Agata Ossowska

Kategoria klas I-III szkół podstawowych –Liliana Uhlenberg, Mirela Stiwe, Tymoteusz Sandak, Zofia Wartalska, Julia Betcher, Franciszek Betcher

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych – Agata Leszczyńska, Paweł Bąkowski

 

13 października 2021r., godz. 9.00 - MBP w Tczewie - Filia nr 7 ul. ks. Władysława Młyńskiego 4

Kategoria klas VII i VIII szkół podstawowych – Monika Mokwa, Zuzanna Socha, Natalia Mokwa, Patrycja Wiąz

Kategoria szkół ponadpodstawowych – Zuzanna Skibińska, Michalina Lampka, Filip Kaliszewski, Miłosz Dwurznik, Nkola Narloch

 

Dziękujemy za udział!!! Gratulujemy! Trzymamy kciuki za finały w Tczewie :)

Serdecznie zapraszamy do udziału

w Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

cyklicznego wydarzenia promującego kulturę i twórczość Kociewia,

które już na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny regionu. 

 

 

 

Regulamin

Plików:
Data-28wtorek, 31 sierpień 2021 13:11
Wielkość pliku-28 715.1 KB
Download-28 82

Harmonogram

Data-29wtorek, 31 sierpień 2021 13:11
Wielkość pliku-29 570.01 KB
Download-29 45

 

Regulaminy i karty zgłoszeń poszczególnych konkursów

1) Recytacje poezji i prozy 

Data-20wtorek, 31 sierpień 2021 12:51
Wielkość pliku-20 429.08 KB
Download-20 50
Data-26wtorek, 31 sierpień 2021 12:55
Wielkość pliku-26 585.67 KB
Download-26 28

2) Programy słowno-muzyczne 

Data-19wtorek, 31 sierpień 2021 12:51
Wielkość pliku-19 581.67 KB
Download-19 19
Data-25wtorek, 31 sierpień 2021 12:55
Wielkość pliku-25 573.04 KB
Download-25 18

3) Inscenizacje 

Data-16wtorek, 31 sierpień 2021 12:45
Wielkość pliku-16 405.44 KB
Download-16 12
Data-22wtorek, 31 sierpień 2021 12:53
Wielkość pliku-22 572.27 KB
Download-22 18

4) Juwenilia literackie 

Data-17wtorek, 31 sierpień 2021 12:46
Wielkość pliku-17 403.83 KB
Download-17 20
Data-23wtorek, 31 sierpień 2021 12:53
Wielkość pliku-23 646.5 KB
Download-23 19

5) Prace plastyczne 

Data-18wtorek, 31 sierpień 2021 12:48
Wielkość pliku-18 397.99 KB
Download-18 48
Data-24wtorek, 31 sierpień 2021 12:54
Wielkość pliku-24 646.87 KB
Download-24 26

6) Prace fotograficzne 

Data-15wtorek, 31 sierpień 2021 12:45
Wielkość pliku-15 448.88 KB
Download-15 49
Data-27wtorek, 31 sierpień 2021 12:55
Wielkość pliku-27 574.14 KB
Download-27 20

7) Utwory wokalne 

Data-21wtorek, 31 sierpień 2021 12:52
Wielkość pliku-21 574.72 KB
Download-21 55
Data-14wtorek, 31 sierpień 2021 12:44
Wielkość pliku-14 571.81 KB
Download-14 19

 

Informacje nt. festiwalu znajdują się też na stronie iternetowej głównego organizatora Towarzystwa Miłośników Ziemi Tczewskiej https://www.tmzt.tczew.pl/

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

 

 

 

Protokół z posiedzenia Jury Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej 

konkurs online - 2021r.

 

Dnia 31 maja 2020r. po przesłuchaniu 13 uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych, 16 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych, 6 w kategorii recytacji młodzieży i 2 w kategorii poezji śpiewanej jury w składzie:

  • Aleksandra Miczek
  • Beata Graban
  • Dorota Szufrajda
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji dzieci młodszych

I miejsce         Liliana Uhlenberg – OPP Starogard Gdański (op. Katarzyna Oller)

II miejsce       Eliza Wąs – PSP nr 6 w Starogardzie Gdańskim (op. Justyna Malinowska)

III miejsce      Jan Kaiser – Zespół Szkolno-przedszkolny w Godziszewie (op. Karolina Korycka)

Wyróżnienia:

- Laura Gálvez – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Zygmunt)

- Halina Mućka – PSP w Lubichowie (op. Ewa Weltrowska)

- Tymoteusz Sikorski – SP nr 1 w Skarszewach (op. Dorota Sikorska)

- Mirela Stiwe – GOK w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)

- Oliwia Warczyńska – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Warczyńska)

 

W kategorii recytacji dzieci starszych

I miejsce         Aleksandra Cwil – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Kurek)

II miejsce       Konrad Jastrzemski – PSP nr 8 w Starogardzie Gdańskim (op. Grzegorz Jastrzemski)

Wyróżnienia:

- Ewa Kreja – PSP w Wielkim Bukowcu (op. Mariola Ciesielska)

- Dominika Mróz – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Kurek)

- Lena Połom – PSP nr 6 w Starogardzie Gdańskim (op. Ewa Połom)

- Zofia Urban – SP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Gumińska)

 

W kategorii recytacji młodzieży

Jury nie przyznało nagród ani wyróżnień

 

W kategorii poezji śpiewanej

I miejsce         Aleksandra Cwil – PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Agnieszka Kurek i Daniel Erdanowski)

I miejsce         Julia Michalska (op. Radosław Ciecholewski)

 

Serdecznie gratulujemy laureatom!!

Wszystkim bardzo serdecznie dziekujemy za udział!!!!  Jesteście niesamowi. Cieszymy się, że mogliśmy posłuchać waszych interpretacji. Wielkie brawo!!!

 

WRĘCZNIE NAGRÓD - 16.06.2021r. godz. 17.00 Aula OPP!!!!

 

 

 

Zapraszamy do Galerii Konkursów Wielkanocnych:

XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny

 „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

oraz

XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

Dyrekcje szkół podstawowych

z terenu powiatu starogardzkiego

 

Przedstawiamy Państwu regulamin Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.

W tym roku ze względu na sytuację pandemiczną konkurs odbędzie się jednoetapowo tylko na szczeblu powiatowym. Eliminacje okręgowe oraz konkurs wojewódzki nie odbędą się.

Konkurs odbędzie się w formie online. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem. Zwracamy też uwagę na adres mailowy na który należy wysłać zgłoszenie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

         

Zapraszamy do udziału!!!!

Prezentujemy WYNIKI KONKURSU NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ.
Jednocześnie informujemy, iż nagrody wyślemy pocztą. Zapraszamy na  wystawę prac od 17 grudnia w Galerii "Neptun". Wszystkim uczestnikom z całego serca gratulujemy.
 
GRAND PRIX KONKURSU:
Kinga Erdanowska- Szkoła Podstawowa w Skórczu, opiekun Ewelina Rynkiewicz
 
KATEGORIA PRZEDSZKOLA
 
Nagroda:
Kacper Kamiński- Publiczne Przedszkole w Lubichowie, opiekun Danuta Brylowska
Agata Nieżurawska- Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Katarzyna Dembicka
 
Wyróżnienia
Amelia Weltrowska- Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Karolina Suszczewicz
Agata Ossowska- Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Joanna Wesołowska i Anna Koszykowska
Maja Tymińska- Przedszkole Niepubliczne „Plastuś”,
Kacper Mrówczyński- Publiczne Przedszkole w Pinczynie, opiekun Małgorzata Loroch i Kinga Pawelec
Igor Andrearczyk- Gminne Przedszkole w Zblewie, opiekun Magdalena Urban
Bartosz Skrobisz- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim,
opiekun Kamilla Kreft i Anna Truszkowska
Helena Małachowska- Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim,
opiekun Kamilla Kreft i Anna Truszkowska
Zuzanna Armatowska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, opiekun Magdalena Haras
Zuzanna Grabowska- Przedszkole Niepubliczne „Plastuś”, opiekun Hanna Szafran
Zofia Czerwińska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, opiekun Magdalena
Haras
 
KATEGORIA KLASY I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 
Nagroda:
Lena Walczak- Młodzieżowy Dom Kultury w Sieradzu, opiekun Zdzisława Budka
 
Wyróżnienia:
Joanna Zalewska- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek
Maja Żołądek- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim,
opiekun Magdalena Haras
Maria Mucha- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie, opiekun Katarzyna Bembenek
Kuba Filipiak- Szkoła Podstawowa w Izabelowie, opiekun Zdzisława Budka
Wiktoria Sujecka- Szkoła Podstawowa w Izabelowie, opiekun Zdzisława Budka
Paulina Kolbusz- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim,
opiekun Magdalena Haras
 
KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE
 
Nagroda:
Michalina Toczek- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, opiekun Magdalena Haras
 
Wyróżnienia
Kinga Rogowska- Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, opiekun Magdalena Haras
Hubert Breszka- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
Kinga Wylęgły- Publiczna Szkoła Podstawowa w Jabłowie, opiekun Joanna Leszko
Justyna Piotrowska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
Klaudia Czaja- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
Zuzanna Wojciechowska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim, opiekun Katarzyna Paul
 
KATEGORIA KLASY VII, VIII SZKOŁY PODSTAWOWE
 
Wyróżnienia:
Rozalia Gibas- Zespół Szkół Publicznych w Szlachcie
Hubert Fischer- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim
Izabela Zych- Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu,
opiekun Remigiusz Zych
Roksana Kosecka- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim,
opiekun Katarzyna Paul
Maja Dominikowska- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim,
opiekun Katarzyna Paul
 
KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
 
Wyróżnienia:
Maciej Trzos- I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w konkursie na film promujący nasz powiat!!!

Regulamin do pobrania poniżej!!!!

Wasza postawa wobec koronawirusa zmotywowała nas do zrealizowania konkursów wielkanocnych. Oto wyniki i galeria XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”.

 

 

Protokół jury

XVI Ogólnopolskiego Kociewskiego Konkursu Plastycznego

 „STACJA DROGI KRZYŻOWEJ”

 

Dnia 6 kwietnia 2020 roku jury w składzie:

 

- Anna Zwiernik

- Grzegorz Oller

- Katarzyna Oller

 

dokonało oceny 25 prac i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagroda

Blanka Mindykowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Marta Gabryel

Marta Krusicka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Beata Słoma

Weronika Isakowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Beata Słoma

Paweł Zwara - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim,

Opiekun Beata Słoma

 

Wyróżnienia

Karolina Kuchanna - Dąbrówka

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

 nagrody:

Roksana Wąsewicz -Junkrowy

 

wyróżnienia:

Wiktor Machel – Szkoła Podstawowa w Grupie

Paweł Pietruszewski – Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Filip Mania - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Dominik Osmański - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

Andrzej Kuchanny - Dąbrówka

 

KATEGORIA KLASY VII i VIII SZKOŁY PODSTAWOWE

 

nagrody:

Julia Gornowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zblewie, opiekun Urszula Gornowicz

 

wyróżnienia:

Zofia Oller – Koteże

Kinga Kaczorowska – Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach, opiekun Malwina Sikora

Pior Bogdanowicz- Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Skarszewach, opiekun Urszula Gornowicz

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE:

Nagrody:

Wiktoria Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Piotr Tyborski

Szymon Muniowski- Internat  Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

 

Wyróżnienia:

Natalia Wierzba - Internat  Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, opiekun Magdalena Dusowska

Karolina Radomska – Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim,

opiekun Wojciech Czaplewski

 

 

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE W TERENU POWIATU STAROGARDZKIEGO

 

Zapraszamy do udziału w Powiatowych Eliminacjach Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, które odbędą się 30 marca 2020r. o godz. 1000 w siedzibie OPP, ul. Sikorskiego 26, Starogard Gdański.

Prosimy o przesłanie imiennej listy trzech uczestników oraz opiekuna lub zgłoszenie nieobecności reprezentacji szkoły faxem na numer tel. (058) 561-33-26 do dnia 20 marca 2020r. 

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej OPP w zakładce KONKURSY oraz na stronie Urzędu Marszałkowskiego https://bip.pomorskie.eu/a,62905,ogloszenie-z-dnia-27-stycznia-2020.html

 

Zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną. 

 Konkurs przeznaczony dla uczniów z przedszkoli oraz szkół podstawowych klasy I-VI.

Zgłoszenia prac do - 20 marca 2020r.

Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród - 1 kwietnia 2020r.

 

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie w załączeniu.

Zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną. 

 

Konkurs przeznaczony dla uczniów z przedszkoli oraz szkół podstawowych klasy I-VI.

Zgłoszenia prac do - 20 marca 2020r.

Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród - 1 kwietnia 2020r.

 

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie w załączeniu.

Zapraszamy do udziału w Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek "Kolandy Lólków Naszych"

termin: 29 stycznia 2020r.

termin zgłoszeń: 10 stycznia 2010r.

miejsce konkursu: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

 

regulamin w załączeniu :)

 

UWAGA AKTUALIZACJA!!!!! Ze względu na liczne zapytania i prośby zwiększamy liczbę uczestników w zespole do 16 osób!!!!

Protokół

Konkursu Wiedzy o Powiecie Starogardzkim

 

Dnia 27 listopada 2019r. roku jury w składzie:

  • Anna Zwiernik
  • Stefan Galiński
  • Krzysztof Strzeliński

po przeprowadzeniu dwóch etapów konkursu, w których reprezentacje szkół osiągnęły następujące wyniki postanowiło przyznać następujące miejsca:

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Twórczości Kociewskiej.

Festiwal adresowany jest do mieszkańców Domów Pomocy Społecznej oraz uczestników zajęć Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu powiatu starogardzkiego.

 

Więcej szczegółów w regulaminie.

:)

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Twórczości Kociewskiej.

Festiwal adresowany jest do mieszkańców Domów Pomocy Społecznej oraz uczestników zajęć Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu powiatu starogardzkiego.

 

Więcej szczegółów w regulaminie.

:)

Protokół jury

XV Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

 

Dnia  2 kwietnia 2019r. 2018r. jury w składzie:

- Magdalena Haras

- Adam Haras

- Józef Olszynka

- Grzegorz Oller

dokonało oceny  prac nadesłanych na konkurs i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA

 

PRACE INDYWIDUALNE

Nagrody:

- Wiktor Muchowski – Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” w Starogardzie Gdańskim (op. Ewelina Wypych)

- Natalia Murzydło – Przeszkolę nr 2 w Pelplinie (op. Wiesława Domańska)

- Kacper Banasiak – Przedszkole Publiczne w Pinczynie (op. Dominika Cherek)

Wyróżnienia:

- Antonina Grybek – Przedszkole w Gniewie (op. Angelika Grucza)

- Oliwia Bałachowska – Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Tczewie (op. Aleksandra Bałachowska)

- Nadia Badzioch - Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Szafran)

- Emilia Górna – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Magdalena Wojtaś)

- Maja Strzyżewska - Przedszkole Publiczne w Pinczynie (op. Dominika Cherek)

 

PRACE GRUPOWE

Nagrody:

- Alan Świeczkowski i Grzegorz Kopeć – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Nowicka i Daria Borowska)

- Oddział przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Błądzimiu (op. Emilia Ossowicka)

- Nela Trokowska-Wycinka i Lena Rekowska – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Starogardzie Gdańskim (op. Monika Nowicka i Daria Borowska)

- Grupa „Motylki” – Przedszkole Publiczne w Lubichowie (op. Regina Rogowska)

- Kółko Plastyczne „Mali Artyści” – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Szarmach i Monika Paczkowska)

- Grupa „Muchomorki” – Gminne Przedszkole w Zblewie oddział w Bytoni (op. Patrycja Szczygelska)

- Akademia Małego Artysty Przedszkole Niepubliczne „Plastuś”

Wyróżnienia:

- Przedszkole w Kolinczu (3-4-5 latki)

- Kółko Plastyczne „Mali Artyści” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Katarzyna Dembicka)

- Grupy Przedszkolne SOSW – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Sabina Podolna)

- Grupa „Jeżyki” - Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim (op. Kamila Olżyńska i Beata Waszińska)

- Grupa „Jeżyki” – Przedszkole Publiczne w Bobowie (op. Karolina Szalewska i Jolanta Zielińska)

- Grupa „Pszczółki” – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Martin)

- Agata Karczyńska i Michał Neuman – Miejskie Przedszkole Publiczne nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Anna Sadowska)

 

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

- Agata Warmbier – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Krystyna Kolasińska)

- Jacek Warmbier – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Krystyna Kolasińska)

- Dorota Piekarska – Szkoła Podstawowa w Błądzimiu (op. Joanna Kufel)

- Michalina Toczek – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Mariola Dudzińska)

- Kornelia Kosianowicz – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

- Antonina Krzemińska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie (op. Grażyna Derowska)

Wyróżnienia:

- Lena Matula – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Jolanta Michna)

- Natalia Serocka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Danuta Kensicka i Natalia Wrycza)

- Dorota Kotłowska – Zespół Szkół Publicznych w Skórczu 

- Weronika Szyca – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Maria Łojewska)

- Jakub Czechowski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (op. Katarzyna Pelplińska)

- Grupa dzieci z klasy II - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim (op. Danuta Stawicka)

 

 

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:

- Aleksandra Formela – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim (op. Piotr Tyborski)

- Bianka Hinz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pinczynie

- Agata Rynkowska

- Marek Siemaszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

Wyróżnienia:

- Filip Niżyński - Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

- Kinga Kaczorowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach (op. Beata Drózkowska)

- Oskar Słomiński – Szkoła Podstawowa we Więckowach (op. Dorota Bogdanowicz)

- Andrzej, Karolina i Michalina Kuchanny

- Patryk Szulc - Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie (op. Bożena Danecka i Katarzyna Trojanowska)

 

Serdecznie dziekujemy wszystkim za udział a laureatom gratulujemy!!!

Informujemy też, że wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród odbędzie się 9 kwietnia 2019r. w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim (obok fontanny). W wystawie udział wezmą wszystkie prace zgłoszone na konkurs, a oglądać ją będzie można do 24 kwietnia 2019r. 

Protokół z przeprowadzonego I etapu powiatowego XIV Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

 

w dniu 26 marca 2019 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim został przeprowadzony I etap Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. 

 

Skład powiatowej komisji konkursowej:

Przewodniczący – Anna Zwiernik

Członkowie Komisji –  Krzysztof Strzeliński

                                Wojciech Wardyn

 

Niniejszym ogłaszamy, iż w I etapie Konkursu, zwanym powiatowym wzięło udział 15 uczestników.

 

Najlepszy wynik uzyskali:

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

pełna nazwa szkoły

imię i nazwisko opiekuna

liczba punktów

1.

Diana Rudowska

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

Wojciech Wardyn

32

2.

Michał Polakowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

Grzegorz Piotrowski

29

3.

Aleksandra Rostowska

I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

Łukasz Gabriel

27

4.

Marta Bobkowska

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

Wojciech Wardyn

23/test dodatkowy 8

                  

Tym samym do II etapu Konkursu kwalifikujemy w/w osoby.

 

 

Klasyfikacja ogólna szkół

 

I miejsce        

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

 

II miejsce

I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

 

III miejsce

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

 

IV miejsce

Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim

 

V miejsce

Zespół Szkół Rolniczych, CKP w Bolesławowie

 

Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych przedstawicieli 12 kwietnia 2019r. na etapie wojewódzkim konkursu w Gdańsku. 

 

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

Dnia 28 marca 2019r. po przesłuchaniu 12 uczestników w kategorii recytacji młodzieży i 15 uczestników w kategorii poezji śpiewanej jury w składzie:

  • Mariola Kurowska-Gwizdoń
  • Adam Karaś
  • Bogdan Wiśniewski
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji młodzieży

I miejsce          -

II miejsce        Zofia Kuraszewicz

III miejsce       Daniel Sprenger, Anna Dębińska, Zuzanna Skibińska, Ines Cybulska

Wyróżnienie:    Oliwia Śledź

 

W kategorii poezji śpiewanej

I miejsce        Weronika Górska

II miejsce       Weronika Klofczyńska, Anna Dębińska

III miejsce     Dominika Rosińska

Wyróżnienie: Zofia Juszczyk

 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano:

Zofię Kuraszewicz i Weronikę Górską

 

GRATULUJEMY!!!!

 

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

Dnia 27 marca 2019r. po przesłuchaniu 15 uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych i 15 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych jury w składzie:

  • Beata Graban
  • Mariola Kurowska-Gwizdoń
  • Adam Karaś
  • Piotr Weintz

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji dzieci młodszych

I miejsce          Mateusz Kłos

II miejsce        Oliwia Warczyńska

                       Aleksander Radziemski

III miejsce       Tymoteusz Sikorski

                       Zuzanna Kreja

Wyróżnienie: Alicja Krzyżykowska, Eliza Wąs, Paweł Bąkowski, Zofia Jażdżewska, Lena Pujanek, Elżbieta Kaleta

 

W kategorii recytacji dzieci starszych

I miejsce          Marta Meller

                       Zuzanna Niemczyk

II miejsce        Anna Wojciechowska

III miejsce       Aleksandra Cwil

Wyróżnienie: Szymon Kolassa, Hanna Kasak, Michał Negowski, Ewa Kreja, Katarzyna Glaner

 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano:

Mateusza Kłosa, Martę Meller, Zuzannę Niemczyk

 

Gratulujemy!!!!!

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

(okręg Skarszewy)

 

Dnia 22 marca 2019r. po przesłuchaniu 11  uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych, 9 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych, 7 w kategorii recytacji młodzieży i 2 w kategorii poezji śpiewanej jury w składzie:

  • Mirosława Moller
  • Piotr Weintz
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

(okręg Skórcz)

 

Dnia 21 marca 2019r. po przesłuchaniu 5  uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych, 10 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych, 4 w kategorii recytacji młodzieży jury w składzie:

  • Alina Jeleń
  • Katarzyna Oller
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

(okręg Lubichowo)

 

Dnia 20 marca 2019r. po przesłuchaniu 6  uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych, 7 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych, 4 w kategorii recytacji młodzieży jury w składzie:

  • Alina Jeleń
  • Piotr Chrapkowski
  • Piotr Weintz

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

(okręg Starogard)

 

Dnia 19 marca 2019r. po przesłuchaniu 16 uczestników w kategorii recytacji młodzieży oraz 5 uczestników w kategorii poezji śpiewanej jury w składzie:

  • Beata Graban
  • Dorota Szufrajda
  • Piotr Weintz
  • Piotr Chrapkowski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji młodzieży

I miejsce          Zuzanna Skibińska

II miejsce        Zofia Kuraszewicz

III miejsce       Anna Dębińska

                        Patrycja Jendrzejewska

Wyróżnienie:  Barbara Breska, Marta Walczak, Karolina Lewandowska

 

W kategorii recytacji poezji śpiewanej

I miejsce          Anna Dębińska

II miejsce        Weronika Górska

                        Zofia Juszczyk

III miejsce       Marta Ossowska

                        Weronika Klofczyńska

 

Do etapu rejonowego, który odbędzie się 28 marca 2019r. o godz. 10.00 w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogard Gdański zakwalifikowano:

Recytacje młodzieży: Zuzanna Skibińska, Zofia Kuraszewicz, Anna Dębińska, Patrycja Jendrzejewska

Poezja śpiewana: Anna Debińska, Weronika Górska, Zofia Juszczyk, Marta Ossowska, Weronika Klofczyńska

 

 

Protokół z posiedzenia Jury Okręgowych Eliminacji XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

(okręg Starogard)

 

Dnia 18 marca 2019r. po przesłuchaniu 12 uczestników w kategorii recytacji dzieci młodszych oraz 22 uczestników w kategorii recytacji dzieci starszych jury w składzie:

  • Dorota Szufrajda
  • Bogdan Wiśniewski
  • Ireneusz Ciecholewski

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii recytacji dzieci młodszych

I miejsce          Oliwia Warczyńska

                       Eliza Wąs

                       Mateusz Kłos

II miejsce         Paweł Bąkowski

III miejsce        Franciszek Szadkowski

                       Natasza Olszewska

Wyróżnienie:  Lena Majka

 

W kategorii recytacji dzieci starszych

I miejsce          Marta Meller

II miejsce         Katarzyna Glaner

                       Michał Negowski

III miejsce       Julian Konkolewski

                       Aleksandra Cwil

Wyróżnienia:    Konrad Jastrzemski

                       Amelia Węsierska

                        Bartosz Lange

 

Do etapu rejonowego, który odbędzie się 27 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, zakwalifikowano :

- Oliwię Warczyńską, Elizę Wąs, Mateusza Kłos, Pawła Bąkowskiego – kat. recytacji dzieci młodszych

- Martę Meller, Katarzynę Glaner, Michała Negowskiego, Juliana Konkolewskiego, Aleksandę Cwil – kat. recytacji dzieci starszych

Zapraszamy wszystkie szoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w Powiatowych Eliminacjach Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, które odbędą się 26 marca 2019r. o godz. 1000 w siedzibie OPP, ul. Sikorskiego 26, Starogard Gdański.

Prosimy o przesłanie imiennej listy trzech uczestników oraz opiekuna lub zgłoszenie nieobecności reprezentacji szkoły faxem na numer tel. (058) 561-33-26 do dnia 19 marca 2019r. 

Koordynatorem konkursu jest Pani Anna Zwiernik, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. tel/fax (580561-33-26.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyrekcje Szkół

Podstawowych i Gimnazjalnych

z terenu Powiatu Starogardzkiego

 

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej.

Informujemy, że Eliminacje Konkursu, podobnie jak w latach ubiegłych, podzielone zostały na Okręgowe Eliminacje – w Starogardzie, Lubichowie, Skórczu i Skarszewach. Koncert Finałowy odbędzie się w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim w dniach 27-28 marca 2019 roku – wszelkie informacje znajdą Państwo w Terminarzu Konkursu.

Zwracam Państwa uwagę na termin nadsyłania zgłoszeń: 10 marca 2019r. Podany termin nie może być przekroczony. Ze względu na duży zasięg konkursu, dwustopniowe eliminacje na terenie naszego powiatu oraz chęć zapewnienia odpowiedniego poziomu przesłuchań, spóźnienie może narazić Państwa na odrzucenie zgłoszenia.

Prosimy o czytelne wypełnianie kart zgłoszeń oraz przesyłanie ich wraz z odpisem protokołu eliminacji szkolnych.

Wszelkich informacji nt. konkursu udziela jego koordynator Pani Anna Zwiernik tel. 58-561-33-26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego życząc sukcesów i artystycznych odkryć.

 

w załączeniu:

- regulamin Konkursu

- zasady organizacyjne

- karta zagłoszenia

- terminarz

 

Informujemy, że Konkurs znajduje się na liście Zawodów wiedzy, arystycznych i sportowych organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 przez Pomorskiego Kurator Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły,które moga być wymienione na swiadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjum. 

http://www.kuratorium.gda.pl/komunikat-w-sprawie-wykazu-zawodow-wiedzy-artystycznych-i-sportowych-na-rok-szkolny-20182019/

Zapraszamy do udziału w Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek "Kolandy Lólków Naszych"

 

termin: 30 stycznia 2019r.

zgłoszenia do 23 stycznia 2019r.

miejsce: Ognisko Pracy Poaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

koordynator konkursu: Anna Zwiernik, tel. 58 561-33-26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona 1 z 4