-

Eliminacje Powiatowe Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego - protokół obrad jury Wyróżniony

24 październik 2017
  • wielkość czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Protokół z posiedzenia Jury Rejonowych Eliminacji w kategorii recytacji

X Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

 

24.10.2017r., OPP Starogard Gdański

 

Dnia 24 października 2017r. po przesłuchaniu 51 uczestników jury w składzie:

 

1) Bogdan Wiśniewski

2) Ewa Balcerzak

3) Mirosława Mὂller

4) Dorota Szufrajda

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Kategoria przedszkola i klasy „O”

I miejsce          Antonina Kozłowska – Szkoła Podstawowa w Pogódkach (op. Danuta Trapp)

                      Marta Podwojska – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Joanna Wesołowska)

II miejsce        Marcelina Wycinka – Szkoła Podstawowa w Pogódkach (op. Danuta Trapp)

III miejsce       Liliana Uhlenberg - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim(op. Katarzyna Oller) 

wyróżnienia:    Nadia Stolc - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim(op. Katarzyna Oller) 

                       Anna Konewka – Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Emilia Pasternak)

                        aura Lemke - Gminne Przedszkole w Zblewie (op. Emilia Pasternak)

 

Kategoria klas I-III szkół podstawowych

I miejsce          Julia Bereś – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Słoma)

III miejsca       Karolina Kulaszewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach (op. Hanna Walczak)

                        Michalina Toczek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Mariola Dudzińska)

                        Karolina Ciesielska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Słoma)

 

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

I miejsce          Kornelia Krysiak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)

II miejsce        Michał Negowski - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

III miejsce       Łucja Kłos - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Justyna Belicka)

                       Lena Gomuła – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

                       Katarzyna Glaner - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

wyróżnienia:   Marcin Piechowski – Osiedlowy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Miczek)

                      Marta Alechniewicz – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

                      Michał Jankowski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach (op. Wiesława Luwańska)

 

Kategoria klas VII szkół podstawowych oraz klas II i III szkół gimnazjalnych

I miejsce          Jakub Szczubełek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Aleksandra Stańczyk)

II miejsce        Marta Ossowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Starogardzie Gdańskim(op. Elwira Potocka)

III miejsce       Anna Szulc – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

                        Łucja Andrearczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Starogardzie Gdańskim(op. Elwira Potocka)

wyróżnienia:   Alicja Barandziak – Szkoła Podstawowa w Pogódkach (op. Danuta Trapp)

                      Patrycja Golimowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie (op. Bogumiła Fiałkowska)

                      Patrycja Jendrzejewska – Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

                      Mateusz Woroch - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Neumann)

 

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce      Adrianna Urban – Technikum im. Generała Hallera w Owidzu (op. Agnieszka Stanuch-Sierocka)

III miejsce       Anna Chudzik - Starogardzkie Centrum Kultury (op. Aleksandra Miczek)

 

 

Do udziału w dalszym etapie konkursu w Tczewie jury wytypowało następujące osoby

Kategoria przedszkola i klasy „0” – Antonina Kozłowska, Marta Podwojska, Marcelina Wycinka, Liliana Uhlenberg

Kategoria klas I-III szkół podstawowych – Julia Bereś, Karolina Kulaszewicz, Michalina Toczek, Karolina Ciesielska

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych - Kornelia Krysiak, Michał Negowski, Łucja Kłos, Lena Gomuła, Katarzyna Glaner

Kategoria klas VII szkół podstawowych oraz klas II i III szkół gimnazjalnych – Jakub Szczubełek, Marta Ossowska, Anna Szulc, Łucja Andrearczyk

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych – Adrianna Urban i Anna Chudzik

303 Ostatnio zmieniany piątek, 27 październik 2017 11:36
Więcej w tej kategorii: